Berdyansk State Pedagogical University

Reception rector:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast

НКПВУ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 

 


 

Завжди працюємо на результат

 

Чергова зустріч Робочої групи з координації субпроєкту у рамках реалізації Проєкту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» із представниками Європейського інвестиційного банку відбулася 2 березня у головному корпусі БДПУ.

Присутні обговорили фінансові та технічні питання реалізації субпроєкту. На жаль, деякі бюрократичні проблеми не дали змогу будівельникам почати вчасно роботу над капітальним ремонтом гуртожитку № 1 (вул. Університетська, 35), через що своє занепокоєння висловила експертка із закупівель та фінансів Тамара Бойко.

Професор Ігор Богданов запевнив гостей, що ми зі свого боку докладемо усіх зусиль, щоб продемонструвати максимальний результат і мати перспективи подальшої плідної співпраці.

«Ми по-іншому не працюємо, завжди – на результат. Цей проєкт особливий – ми йдемо першими, тому не має можливості подивитися, як це роблять інші. Але я не сумніваюся, що все буде добре!»

У цілому, зустріч пройшла на оптимістичній ноті. Гості були задоволені тими результатами, яких досягла команда БДПУ разом із залученими експертами, та побажали успіху у реалізації такого масштабного проєкту.

 

 

«Університетське слово»

Фото: студклуб БДПУ