Berdyansk State Pedagogical University

Rector's reception office:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net
0612891206

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast Temporarily moved to: 66, Zhukovs`ki St., Zaporizhzhia

Nanoart

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Наноарт. Наука — це мистецтво

 

Проєкт реалізовано за підтримки гранту Президента молодим діячам у галузі образотворчого мистецтва (Розпорядження Президента України №493/2021-рп «Про призначення грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, циркового, образотворчого мистецтва, а також молодим письменникам і майстрам народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів»)

 

Наноарт. Наука — це мистецтво

Наноарт — це новий креативний напрямок, що є симбіозом науки та мистецтва і має на меті створення інноваційного культурного продукту — картин у стилі Наноарт. Особливістю цього процесу є обов’язковий фізичний експеримент. За допомогою високотехнологічного обладнання необхідно отримати наноструктури, які досліджуються на  надпотужних мікроскопах. Мікроскопічні зображення за допомогою графічних редакторів розфарбовують. Такі картини мають не тільки наукову цінність, вони є естетично привабливими. Наша мета продемонструвати естетику науки і показати, що наука і мистецтво є гранями творчості. Цей симбіоз стає підґрунтям для створення справжніх витворів мистецтва.