Berdyansk State Pedagogical University

Rector's reception office:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net
0612891206

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast Temporarily moved to: 66, Zhukovs`ki St., Zaporizhzhia

American Fund named after K. Kovshevich

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Його стипендіатом можеш бути Ти!

  

Завдяки ініціативі та зусиллям головного редактора газети БДПУ «Університетське Слово» Степана Гериліва та його дочки Інни (випускниці нашого університету, яка зараз проживає та працює в США) зав`язалися тісні контакти із засновницею та директором американського Фонду імені К. Ковшевич, що протягом 15-и років оплачує навчання успішних та обдарованих студентів в Україні.

 

 

Як регіональний директор цього Фонду, Степан Герилів уже зумів добитися майже півмільйона гривень з Фонду для стипендій більш як 80-и студентам Бердянського державного педагогічного університету та інших вишів нашого регіону!

 

На фото: Степан Герилів під час вручення іменних Сертифікатів Фонду імені К. Ковшевич та разом із студентами-стипендіатами.

Якщо з якихось причин ти не зможеш отримувати стипендії чи оплачувати за навчання – тобі допоможе американський Фонд ім. Катерини Ковшевич!!!