Berdyansk State Pedagogical University

Rector's reception office:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast Temporarily moved to: 66, Zhukovs`ki St., Zaporizhzhia

Основні події проєкту

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Візит губернатора до БДПУ

Бердянський державний педагогічний університет відвідала делегація Запорізької обласної державної адміністрації на чолі з головою Олександром Старухом.

Гості ознайомилися з ходом капітального ремонту гуртожитку № 1, який відновлюється в межах реалізації Надзвичайної кредитної програми для відновлення України від Європейського інвестиційного банку та частково за бюджетні кошти.

Відповідно до проєкту ведуться ремонтні роботи з термомодернізації даху, фасаду, заміни покрівельного покриття, дверей та вікон. Також заплановано внутрішнє оздоблення приміщень, облаштування під’їзду та створення умов для проживання людей з інвалідністю, заміна внутрішнього водопостачання та каналізації, заміна внутрішньої системи опалення, електрозабезпечення та електроосвітлення, облаштування автоматичної пожежної сигналізації з оповіщенням, облаштування 144 кімнат, спортзалу, 10 кухонь, молодіжного хабу тощо.

Про хід капітального ремонту редакція «Університетського слова» вже інформувала своїх читачів.

В.о. ректора університету, професор Ігор Богданов відзначив: «Голова ЗОДА Олександр Старух залишився задоволений темпами робіт на об’єкті “Капітальний ремонт гуртожитку № 1 БДПУ”, а ми, у свою чергу, маємо надію, що у встановлений термін наш гуртожиток буде відремонтований і стане взірцем для інших закладів вищої освіти щодо організації проживання і дозвілля здобувачів вищої освіти».

Джерело інформації: https://cutt.ly/imAsw5R

 

Проєкт реалізується в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, що фінансується коштами Європейського інвестиційного банку та державного бюджету України. 

 

 

Юлія Мельнікова,

Фото: https://www.zoda.gov.ua/

 


 

Капітальний ремонт гуртожитку: плановий моніторинг дотримання екологічних і соціальних стандартів Європейського інвестиційного банку

 

Згідно з планом соціального менеджменту субпроєкту «Капітальний ремонт гуртожитку №1 по вул. Університетська (Ульянових), 35, м. Бердянськ (коригування проектно-кошторисної документації)» який реалізується в межах «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України», 25 червня відбулося чергове засідання Робочої групи з координації субпроєкту в рамках реалізації Проєкту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України».

Також, 25 червня моніторингова група у складі Віталія ГнатюкаЮлії Мельнікової, Миколи Оверченка з’ясували, що підрядною організацією забезпечуються належні умови роботи та відпочинку залученого до будівництва персоналу. Порушень трудових прав працівників або нещасних випадків під час ремонтних робіт не було зафіксовано. Працівники зазначили, що навчання й інструктаж з охорони праці та пожежної безпеки були проведені вчасно, про що свідчать записи у відповідних журналах.  Будівельники забезпечені індивідуальними засобами захисту: касками, страхувальними поясами, захисними окулярами тощо.

Детальна інформація доступна за посиланням: https://cutt.ly/qmoiges

Проєкт реалізується в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, що фінансується коштами Європейського інвестиційного банку та державного бюджету України. Усі залучені до процесу реалізації проєкту сторони сподіваються, що майбутні мешканці гуртожитку №1 вчасно отримають нові та якісні умови для проживання та навчання.

 

 

Юлія Мельнікова,«Університетське слово»

Фотографії: Світлана Литовченко

 


 

Заради розбудови майбутнього

 

У рамках реалізації проєкту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» за фінансування Європейського інвестиційного банку 15 червня 2021 року до Бердянського державного педагогічного університету завітала високоповажна делегація, до складу якої увійшли заступник голови Представництва ЄС в Україні Ремі Дюфло, старший спеціаліст сектору Європейського Інвестиційного Банку Рой Дрейкот, представники ПРООН Віктор Мунтяну, Ігор Кистеньов-Кавказький, Тамара Бойко, Галина Кудря, начальник відділу міжнародних проєктів Департаменту впровадження пріоритетних проєктів регіонального розвитку Вікторія Карась, начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності ЗОДА Артур Бойко, міський голова Валерій Баранов, секретар Бердянської міської ради Олександр Свідло.

Після слів привітання ректор університету, професор Ігор Богданов ознайомив присутніх з віхами історії нашого закладу освіти та провів віртуальну екскурсію сучасними, модернізованими, облаштованими найновішим устаткуванням і обладнанням корпусами, навчальними аудиторіями, лабораторіями і затишними парковими зонами. Ігор Тимофійович звернув увагу на професорсько-викладацький склад та контингент здобувачів вищої освіти, розповів про ті виклики, які постають перед університетом сьогодні.

У продовження діалогу ректорат і студенти запросили гостей прогулятися парковою зоною і відвідати гуртожиток № 1 по вул. Університетській, 35, капітальний ремонт якого відбувається швидкими темпами.

Члени делегації були приємно вражені університетом, висловили слова підтримки ректору університету, запевнили у подальшій плідній співпраці.

Детальна інформація: https://cutt.ly/5nVxLiQ

 

 

Юлія Мельнікова, «Університетське слово»

Фото: Світлана Литовченко

 


 

Як у БДПУ реалізується проєкт «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»

 

Навесні 2021 року розпочалися роботи з капітального ремонту гуртожитку №1 (вул. Університетська, 35).

На сьогодні підрядник вже замінив старі вікна на металопластикові, оновив систему водопостачання та електричну проводку. Зараз будівельники приступили до косметичного ремонту двох поверхів, одночасно з цим йде підготовка зовнішніх стін фасаду до облицювання. Роботи проводяться за графіком, як і було заплановано, без будь-яких труднощів.

За оптимістичними прогнозами у вересні 2021 року планується реалізувати проєкт на 70%, а у жовтні 2021 – відкрити об’єкт з його повноцінним функціонуванням.

Нагадаємо, у 2020 році БДПУ став учасником Надзвичайної кредитної програми для відновлення України та залучив 26 млн грн кредитних коштів від Європейського інвестиційного банку для капітального ремонту гуртожитку № 1 (вул. Університетська, 35).

 

 

Світлана Литовченко

Фото: Антон Сердюченко

 


 

Завжди працюємо на результат

 

Чергова зустріч Робочої групи з координації субпроєкту у рамках реалізації Проєкту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» із представниками Європейського інвестиційного банку відбулася 2 березня у головному корпусі БДПУ.
Присутні обговорили фінансові та технічні питання реалізації субпроєкту. На жаль, деякі бюрократичні проблеми не дали змогу будівельникам почати вчасно роботу над капітальним ремонтом гуртожитку № 1 (вул. Університетська, 35), через що своє занепокоєння висловила експертка із закупівель та фінансів Тамара Бойко.
Професор Ігор Богданов запевнив гостей, що ми зі свого боку докладемо усіх зусиль, щоб продемонструвати максимальний результат і мати перспективи подальшої плідної співпраці.
«Ми по-іншому не працюємо, завжди – на результат. Цей проєкт особливий – ми йдемо першими, тому не має можливості подивитися, як це роблять інші. Але я не сумніваюся, що все буде добре!»
У цілому, зустріч пройшла на оптимістичній ноті. Гості були задоволені тими результатами, яких досягла команда БДПУ разом із залученими експертами, та побажали успіху у реалізації такого масштабного проєкту.
Джерело інформації: https://cutt.ly/txnf1Ts 

 

«Університетське слово»
Фото: студклуб БДПУ

 


 

Установча зустріч із представниками ООН

 

Сьогодні, 11 лютого 2021 року, у  Бердянському державному педагогічному університеті відбулася установча зустріч керівництва університету і представників Програми з відновлення та розбудови миру Організації Об’єднаних Націй.
Під час зустрічі ректор Ігор Богданов та Керівник проєкту програми Ігор Кістеньов-Кавказький обговорили особливості реалізації субпроєкту Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, фінансові та технічні питання щодо капітального ремонту гуртожитку №1 (вул. Університетська, 35).

 

Спеціаліст з технічного нагляду Микола Дружинін ознайомив учасників зустрічі з дедлайнами проєкту та можливими викликами, щодо цього ректор Ігор Богданов акцентував: «Пріоритетами в нашій роботі ми визначаємо якість та швидкість робіт, але не забуваємо і про безпеку».

 

Після зустрічі Ігор Тимофійович провів екскурсію корпусами БДПУ, показав оновлені аудиторії, атмосферну паркову зону та поділився планами на майбутнє.

Нагадаємо, що перша зустріч в рамках цього проєкту відбулась 22 жовтня 2020 року, під час якої було проведено майстер-клас щодо співпраці зі ЗМІ та роботи зі звітами, а також правильного оформлення договорів та проведення тендерів.

 

 

Текст і фото – Антон Сердюченко, Анжеліка Шульженко

 


 

Перше засідання Робочої групи з координації субпроєкту у рамках реалізації Проєкту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»

 

У 2020 році БДПУ став учасником Надзвичайної кредитної програми для відновлення України та залучив 26 млн грн грантових коштів від Європейського інвестиційного банку для капітального ремонту гуртожитку № 1 (вул. Університетська, 35).

2 лютого в конференц залі головного корпусу БДПУ відбулося перше засідання Робочої групи з координації субпроєкту в рамках реалізації Проєкту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України».

Провідний фахівець з інноваційної діяльності Антон Сердюченко, відповідальний за реалізацію плану соціального менеджменту, проінформував колег про поточний стан реалізації субпроєкту. На засіданні обрали голову, заступників робочої групи, розглянули важливі питання щодо погодження Плану соціального менеджменту, а також затвердили моніторингову групу і спеціалістів з роботи з пропозиціями та скаргами, екологічного та соціального моніторингу реалізації субпроєкту, зі зв’язків із громадськістю та зацікавленими сторонами.

«Реалізація цієї угоди передбачає низку заходів, які ми маємо вчиняти відповідно до умов співпраці, – зазначив голова Робочої групи, ректор університету, професор Ігор Богданов. – Філософія нашої діяльності – це максимальна відкритість!».

Джерело інформації: https://cutt.ly/Tkh2ACW

 

 


 

Тренінг щодо підтримки реалізації в Бердянську субпроєктів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України

У місті Бердянськ 6 та 7 листопада 2019 року відбувся дводенний тренінг на тему «Консультативна підтримка реалізації субпроєктів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ)», на якому будуть охоплені всі аспекти реалізації (НКПВУ) та проведено консультативну підтримку реалізації субпроєктів. Експерти із закупівель та фінансів, з технічних питань поінформують учасників тренінгу, щодо фінансових та закупівельних аспектів реалізації проєктів, послідовності дій сторін в рамках НКПВУ, ключових вимог, соціального менеджменту та залучення зацікавлених сторін. Спікерами тренінгу є: Олександр Радіонов – ключовий експерт із закупівель та фінансів; Тамара Бойко – експерт із закупівель та фінансів; Галина Кудра – експерт з технічних питань; Всеволод Яковлєв – ключовий експерт з взаємодії з зацікавленими сторонами, Дмітрій Коваленко – спеціаліст з залучення громадськості.

Тренінг проводився для учасників 3 та 4 пулів Програми, а саме: м. Запоріжжя, м. Мелітополь, м. Бердянськ, м. Приморськ та м. Гуляйполе.

Місто Бердянськ (за результатами розгляду конкурсної комісії) вперше відібрано до реалізації проєктів за кошти Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) у межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ) а саме:

– «Реконструкція гуртожитку №1» Бердянського державного педагогічного університету.

– «Реконструкція ЗОШ №7 по вул. Херсонській, 1/90 м. Бердянськ Запорізької області»,

– «Реконструкція учбового закладу гімназії №1 «Надія» по вул. Шмідта, 12 м. Бердянськ Запорізької області»,

– «Реконструкція вбудовано-прибудованих приміщень житлового будинку під квартири по вул. Правди, 7 м. Бердянськ Запорізької області»,

 

Джерело інформації: https://cutt.ly/VhD4CAB

 

 

 


 

Робоча зустріч із представниками Європейського інвестиційного банку

22 жовтня в Бердянському державному педагогічному університеті відбулась робоча зустріч керівництва ЗВО і представників Європейського інвестиційного банку, під час якої обговорили етапи та особливості впровадження соціального менеджменту в суб-проєкти Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, фінансові та технічні питання щодо їх реалізації, і, найважливіше, – майбутні плани капітального ремонту гуртожитку № 1 (вул. Університетська, 35).

Нагадаємо, що нещодавно ректор університету, професор Ігор Богданов в інтерв’ю «Університетському слову» поділився документальним підтвердженням щодо реалізації проєкту в рамках НКПВУ. Лист Міністерства розвитку громад та територій фактично дозволяє розпочати процедуру тендерних закупівель для капітального ремонту гуртожитку № 1. Це означає, що БДПУ пройшов усі етапи й залучив 26 млн грн грантових коштів від Європейського інвестиційного банку.

Також гості зосередили увагу учасників зустрічі на соціальних стандартах Європейського інвестиційного банку, ризиках для проєкту реконструкції гуртожитку та планах моніторингу екологічних та соціальних стандартів Надзвичайної кредитної програми для відновлення України й важливості інформування про перебіг реконструкції.

Спеціаліст із залучення громадськості Маркіян Желяк провів невеличкий майстер-клас щодо співпраці зі ЗМІ та роботи зі звітами, а експерт з фінансів та закупівель Тамара Бойко поділилася інформацією щодо правильного оформлення договорів, проведення тендерів та побажала успіхів у реалізації такого масштабного проєкту.

Наостанок перша проректорка БДПУ, професорка Ольга Гуренко провела екскурсію корпусами БДПУ, показала оновлені аудиторії та атмосферну паркову зону.

«Ми дуже вдячні нашим гостям за надану підтримку, інформаційний супровід та проведену зустріч у такому форматі», – зазначила Ольга Гуренко.

 

Джерело інформації: https://cutt.ly/MhD7aZS

 

 


 

Запрошення до участі ТН