Berdyansk State Pedagogical University

Rector's reception office:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast Temporarily moved to: 66, Zhukovs`ki St., Zaporizhzhia

Кідалова Марина Миколаївна

Наукометрика

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Кідалова Марина Миколаївна (30.06.1968, м. Джанкой Автономної республіки Крим) – кандидат психологічних наук (2013 р.).

Доцент кафедри психології Бердянського державного педагогічного університету.

Із 1983 по 1987 рр. навчалася в Маріїнському педагогічному училищі Кемеровської області за спеціальністю «Викладання в початкових класах загальноосвітньої школи». Із 1987 р. по 1991 р. навчалася в Бердянському державному педагогічному інституті ім. П. Д. Осипенко за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання». 1991-2005 рр. – інструктор з фізкультури в дитсадку № 27 м. Бердянська.

Із 2005 р. працює в БДПУ. 2006-2011 рр. – навчання в аспірантурі Бердянського педінституту за спеціальністю 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія.

У 2008 р. отримала другу вищу освіту за спеціальністю «Практична психологія» та здобула кваліфікацію практичного психолога в закладах освіти, вчителя початкових класів, організатора початкового навчання.

У 2013 р. захистила кандидатську дисертацію «Психологічні особливості емоційних бар’єрів у підлітковому віці» (науковий керівник – д. психол. н., професор Лушин П. В.).

Пройшла незалежне професійне навчання за напрямами: «Організація діяльності з надання допомоги військовим та ВПО» (2015 р.), «Побудова системи ефективних продаж» (2016 р.), «Лікувальна арт-терапія» (2017 р.).

Сфери наукових інтересів: фасилітація емоційного розвитку особистості та соціально-психологічний супровід незахищених верств населення.

Авторка 26 наукових публікацій, серед яких розділ колективної монографії та навчально-методичний посібник у співавторстві.

Нагороди: Почесна грамота Управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації (2009 р.), Подяка голови Запорізької обласної державної адміністрації (2014 р.).