Berdyansk State Pedagogical University

Reception rector:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast

Yuliia Semeniako

Candidate of Pedagogical Sciences

Senior Lecturer

Наукометрика

ORCID iD

0000000249257662

Google Scholar

XClxviAAAAAJ

Researcher iD

E-3115-2019

Scopus iD

ResearchGate iD

Yulia_Semenyako

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Біографія

Освіта:

У 2013 році з відзнакою закінчила соціально-педагогічний факультет Бердянського державного педагогічного університету й отримала диплом магістра за спеціальністю «Дошкільне виховання», здобувши кваліфікацію «Викладач дошкільної педагогіки й психології, методик дошкільної освіти».

 

Трудова діяльність:

2010 – 2011 рр. – вихователь дітей дошкільного віку ДНЗ № 37 «Пізнайко» м. Бердянськ.

2012 – 2015 рр. – асистент кафедри дошкільної освіти БДПУ.

З 2015 р. – аспірантка Бердянського державного педагогічного університету. Тема дисертаційного дослідження: «Виховання культури споживання медіа-продукції у дітей старшого дошкільного віку». Науковий керівник – Наталія Василівна Гавриш, доктор педагогічних наук, професор, головний спеціаліст лабораторії дошкільної освіти Інституту проблем виховання АПН України.

У березні 2019 р. захистила кандидатську дисертацію «Виховання у дітей старшого дошкільного віку основ культури використання медіапродукції у закладах дошкільної освіти». Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Н. В. Гавриш.

З 2019 року – старший викладач кафедри дошкільної освіти.

 

Сфери наукових інтересів: медіаосвіта дітей дошкільного віку; фізичне виховання дітей раннього і дошкільного віку.

 

Підвищення професійного рівня:

Член ГО «Академія розвитку особистості».

9-10 грудня 2014 р. брала участь у тренінгу «Теорія і методика освіти для сталого розвитку у навчальних закладах дошкільної освіти» Міжнародного проекту «Освіта для сталого розвитку в дії» у м. Київ (за підтримки БО «Вчителі за демократію і партнерство» (Україна), «Глобальний план дій», (Швеція). Отримала сертифікат тренера проекту.

26-27 листопада 2015 р. взяла участь у тренінгу «Медіаграмотність для громадян» Всеукраїнського проекту «Програма медіаграмотності для громадян» (за підтримки Міністерства закордонних справ та міжнародної торгівлі Канади (DFATD Canada), у партнерстві трьох організацій: Академія української преси, IREX та StopFake), м. Запоріжжя. Отримала сертифікат тренера проекту.

Брала участь у тренінгу «Active Citizens Local Training» (сертифікат).

З 03 по 09 липня 2016 р. брала участь у VІІ Міжнародному фестивалі освітніх технологій «Перспектива» в рамках Міжнародного пілотного проекту «Освіта ХХІ сторіччя: зміни в контексті розвитку інформаційного суспільства», де пройшла сертифіковане навчання за темами: «Оздоровча система ХАДУ», «Неориторика», «Професія тьютор».

Учасник інтерактивного семінару «Раннє втручання. Супровід дітей з особливими освітніми потребами» в рамках проекту «Дитина. Родина. Громада» (2018 р.).

Учасник тренінгу для педагогів «Ігри для інтелектуального розвитку дитини» (сертифікат).

Учасник Фестивалю педагогічних ідей (2019 р., м.Київ).

Взяла участь у заході з підвищення кваліфікації педагогів – авторський семінар професорки К. Крутій «Вільна освітня діяльність дошкільників як сучасний тренд зарубіжної педагогіки, або що запроваджувати в Україні?» (2019 р., м. Запоріжжя).

 

Нагороди:

У 2013 році нагороджена грамотою ректора БДПУ за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток вітчизняної педагогічної освіти та з нагоди Дня працівників освіти.

У 2016 році нагороджена подякою міського голови за сумлінну працю на освітянській ниві, плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди Дня працівників освіти.

У 2016 році нагороджена грамотою ректора БДПУ за вагомий особистий внесок у розвиток Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти, підготовку та виховання висококваліфікованих фахівців.

У 2018 році нагороджена грамотою ректора БДПУ за видання навчального посібника.

У 2017 році нагороджена подякою Ради молодих учених БДПУ за популяризацію сучасної науки та активну наукову діяльність.

У 2019 році нагороджена подякою Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» за вагомий особистий внесок в реалізацію інноваційного експериментального проекту всеукраїнського рівня за темою «Формування екологічно-, економічно- й соціально доцільної поведінки дошкільників у контексті освіти для сталого розвитку», та справу підготовки педагогів до впровадження ідей сталого розвитку в практику роботи закладів дошкільної освіти.

У 2019 році нагороджена почесною грамотою Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, упровадження в освітній процес досягнень науки, техніки, передового педагогічного досвіду та з нагоди Днів науки.

У 2019 році нагороджена грамотою ректора БДПУ за захист кандидатської дисертації.

У 2019 році нагороджена грамотою Ради молодих учених за вагомий особистий внесок у справу розвитку науки й освіти, активну громадську діяльність та високий професіоналізм та за захист кандидатської дисертації.

У 2019 році нагороджена дипломом переможця обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки Запорізької обласної державної адміністрації. Номінація: педагогічні та психологічні науки.

 

Авторка 1 одноосібної та 2 колективних монографій, 1 навчально-методичного посібника (у співавторстві) та понад 30 наукових статей.

 

Викладає дисципліни:

Фізичне виховання дітей раннього віку;

Комп’ютерні технології в роботі з дітьми.

Сучасні освітньо-ігрові технології у закладі дошкільної освіти.

Педагогічна творчість.

Технологія формування екологічної культури дітей дошкільного віку