Berdyansk State Pedagogical University

Rector's reception office:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net
0612891206
+380960007749

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast Temporarily moved to: 66, Zhukovs`ki St., Zaporizhzhia

Advertisement

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Можливості для вивчення мов

 

👩‍💻Навчальні курси англійскої мови для усіх охочих

💡 Lingo Hut: надає українцям доступ до безкоштовного вивчення 45 мов, зокрема й англійської. Аби отримати безоплатний доступ, потрібно вказати українську мову як рідну під час реєстрації.

💡 Busuu: дарує 90 днів преміум-підписки для вивчення всіх 12 доступних на сервісі мов.

💡 DuoLingo: вивчення іноземних мов, зокрема й англійської, який віднедавна став безкоштовним для українців.

💡 Polyglot: 15 мов, відео, кожен курс містить 100 уроків.

💡 LingQ: відкрили преміум-акаунт для українців, доступно 24 мови, для активації зверніться до служби підтримки.

💡 UTalk: понад 100 мов, кожна складається з 60+ тем, на вивчення однієї мови знадобиться майже 180 годин. Застосунок безкоштовний для українців.

💡 Busuu: 12 мов, зараз українці мають змогу безкоштовно користуватися преміум-підпискою протягом 90 днів, яка дає можливість спілкуватися з носіями мов.

💡 Real English: 81 урок з англійської мови. Ця платформа стане рятівником для тих, кому важко розуміти навіть найлегші слова, адже вона дає можливість слухати вимову носіїв. Ресурс буде корисним помічником і для початківців, і для професіоналів, що хочуть покращити свої знання.

💡 Grammar guru: для тих, хто хоче опанувати граматику. Платформа містить 40 тем, які можна проходити в довільному порядку, виділяючи найважливіші аспекти для себе.

💡  Tutlo: найкращий варіант для тих, хто любить спілкування в прямому ефірі, безкоштовні уроки з носіями англійської та польської, які навчать говорити і дітей, і дорослих. З темами й розкладом вебінарів можна ознайомитися на сайті.

💡 Ling App: справжня знахідка для охочих опанувати різні мови. Додаток містить курси для вивчення понад 60 мов. Усі уроки побудовані на іграх та вікторинах, які допоможуть легко засвоїти матеріал.

💡 Preply: сервіс для пошуку репетитора, який зможе навчати вас дистанційно. Волонтери безоплатно допомагають опанувати іноземні мови вимушеним переселенцям з України.

💡 Drops: надає преміум-підписку на всі онлайн-курси вимушеним переселенцям з України. На платформі можна вивчати понад 45 мов, а щоб отримати до них доступ, достатньо заповнити анкети та написати значення слова Паляниця. Після перевірки лист-підтвердження відправлять на вашу електронну скриньку.

💡Безкоштовний онлайн-тест на рівень англійської мови від The British Council (https://bit.ly/3wVxHbr)

💡 Добірка безкоштовних ресурсів для вивчення англійської мови від The British Council (https://bit.ly/3wYEvXa)

💡 Excellence Gateway: ресурси вільного доступу для вчителів та охочих вивчити англійську мову.

💡Безкоштовна щотижнева онлайн-практика розмовної англійської із ENGin (https://bit.ly/3abHdzm)

💡 Онлайн-курси англійської за 6 фунтів на місяць від The British Council  (https://bit.ly/3iI0WI8)

 


 

Про проведення ХХІІ Міжнародного конкурсу з
української мови імені Петра Яцика

 

1_9-535

 


 

Про проведення ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції

 

Положення Інклюзія

Інформаційний лист

Scanitto_2021-10-13_008_1

 


 

Про стипендіальну програму

 

1_9-547

додаток NSP Sk

 

Наша електронна адреса

mon@mon.gov.ua

 


 

Науковий конкурс

 

Шановні пані та панове,

Фонд Конрада Аденауера в Україні оголошує конкурс на підтримку актуальних суспільно-політичних наукових досліджень для українських університетів у 2021 році. Запрошуємо Вас до участі та просимо поширити цю інформацію серед якомога ширшого кола зацікавлених на Ваших інформаційних платформах.

Конкурс на підтримку актуальних суспільно-політичних наукових досліджень у 2021 році

 

Умови участі

  1. Принаймні двоє учасників команди дослідників повинні бути викладачами українського університету (професори, доценти, наукові співробітники) або офіційно визнаного науково-дослідного інституту.
  2. Команда дослідників може складатись з будь-якої кількості осіб. Індивідуальна робота над дослідницьким проектом НЕ дозволяється. Співпраця між дослідниками з різних університетів вітається, але не є обов’язковою.
  3. Пропонований проект повинен стосуватись однієї або кількох тем, описаних нижче, і не отримувати фінансування від інших осіб та / або організацій. Конкурс стосується дослідницьких та інноваційних проектів. Підтримка інфраструктурних проектів є в цілому виключеною.
  4. Тривалість виконання дослідницьких проектів: 1 грудня 2021 року – 1 квітня 2022 року.
  5. Обсяг фінансової підтримки на окремий проект: до 300.000 гривень, включаючи податки.
  6. Результати дослідження повинні бути представлені українській громадськості в обраній дослідниками формі.

 

Теми

У рамках конкурсу можуть бути реалізовані проекти на одну або кілька наступних тем в їх суспільному або політичному аспекті:

Можливості та виклики репрезентативної демократії в Україні

Дослідницькі проекти можуть стосуватись місцевого, регіонального та / або національного рівня

Дослідження питань військово-цивільних адміністрацій та процесів у зоні конфлікту на Сході України особливо вітаються

Майбутнє сільських громад і територій

Дослідницькі проекти повинні стосуватись нових суспільних підходів та інновацій, які покращують комунікації, якість життя та привабливість сільських територій в Україні

Регіональні дослідження на Сході України та / або в зоні конфлікту особливо вітаються

Інновації

Дослідницькі проекти можуть вивчати вплив технічних інновацій (цифровізація, штучний інтелект, технології майбутнього) на розвиток українського суспільства

У фокусі дослідження повинен бути саме суспільно-політичний, а не технічний аспект даного питання.

Необхідні документи

  1. Резюме в табличній формі (CV) всіх членів дослідницької команди (до 2 сторінок на одну біографію).
  2. Опис проекту наукової роботи (до 5 сторінок). Опис повинен включати: назву дослідження, перелік його виконавців, ціль, методи проведення, обґрунтування важливості та практичне значення, заплановний спосіб презентації результатів проекту українській громадськості.
  3. Заповнений бюждетний формуляр. Всі статті видатків повинні бути розподілені за чотирма категоріями: гонорари, кошти на друк, транспорті кошти, інше. Окремі статті видатків повинні подаватись максимально деталізовано, оцінка сум витрат повинна бути якомога точнішою. Всі суми подаються в гривні.

 

Документи подаються українською, англійською або німецькою мовою.

 

Просимо надсилати вказані документи ОДНИМ PDF-файлом розміром не більше 10 Мегабайт на електронну адресу research.ukraine@kas.de з темою листа «Конкурс дослідницьких проектів 2021». Неповні, неправильно або невчасно надіслані заявки до розгляду братись НЕ будуть.

 

Термін подання заявки: до 08 листопада 2021 року включно.

 

Остаточну відповідь щодо заявки ви отримаєте орієнтовно до кінця листопада 2021 року. Ми люб’язно просимо Вас не звертатись до нас щодо результатів конкурсу до цієї дати. Відбір переможців здійснюється Фондом Конрада Аденауера в Україні. Участь у конкурсі не є підставою для будь-яких претензій до Фонду. Юридичних зобов’язань щодо фінансування не існує. Відшкодування уже проведеної роботи не здійснюється. Надсилаючи свою проектну пропозицію, Ви висловлюєте свою поінформовану згоду з цими умовами.

 

Ми з нетерпінням чекаємо Ваших проектних пропозицій!

 

До 8 листопада 2021

Контактні особи: Василь Михайлишин (Київ)

Олексій Лезнов (Харків) | research.ukraine@kas.de

 

 


 

Про проведення ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

 


Науково-популяризаційна платформа Smart Generation запрошує студентів Вашого закладу до участі в конкурсі наукових статей. Головні призи в кожній з секції – сертифікати з унікальним посиланням на окрему веб-сторінку статті майбутніх переможців. Всі інші роботи будуть розміщені в збірнику та опубліковані на платформі. Ліцензуються статті відповідно до CC BY 4.0 Участь у конкурсі БЕЗКОШТОВНА!
Орієнтовані напрямки (секції):
1. Секція економічної теорії та досліджень
2. Секція електроніки та приладобудування
3. Секція комп’ютерної інженерії
4. Секція соціальних досліджень
Відлік до початку конкурсу на головній сторінці сайту, з моменту настання вказаного терміну в учасників буде 40 днів на реєстрацію та написання.

Вимоги до робіт: Індивідуальність теми, робота має бути написана не більш як трьома студентами або одним студентом під керівництвом викладача, унікальність тексту мінімум 65%, розкриття певної проблеми в основі написання.

Для участі в конкурсі потрібно зареєструватись через головну сторінку сайту або за цим посиланням (https://wp.me/PbwLxH-4X).