Діяльність 2023-2024 н.р.
План роботи Ради роботодавців Бердянського державного педагогічного університету кафедри прикладної психології та логопедії спеціальності 016 «Спеціальна освіта»
на 2023-2024 навчальний рік
- Планування та проведення спільних дослідницьких проєктів та публікацій з членами Ради роботодавців.
- Організація та проведення спільних інформаційно-просвітницьких та профорієнтаційних заходів для залучення вступників на ОПП спеціальності 016 «Спеціальна освіта» в БДПУ.
- Залучення членів Ради роботодавців до розробки та оновлення програм курсів підвищення кваліфікації для фахівців спеціальності 016 «Спеціальна освіта».
- Зустрічі з роботодавцями для обговорення поточних тенденцій на ринку праці, потреб роботодавців і можливостей для покращення програм освітніх змісту програм підготовки фахівців зі спеціальності 016 «Спеціальна освіта».
- Проведення анкетування членів Ради роботодавців щодо удосконалення професійних вимог до здобувачів БДПУ спеціальності 016 «Спеціальна освіта», майбутніх фахівців сфери «Спеціальна освіта».
- Залучення членів Ради роботодавців до оновлення змісту освітніх компонент освітньо-професійних програм спеціальності 016 «Спеціальна освіта у відповідності до актуальних вимог ринку праці.
- Участь членів Ради роботодавців у обговоренні та оновленні змісту освітньо-професійних програм зі спеціальності 016 «Спеціальна освіта».
- Залучення членів Ради роботодавців до формулювання\оновлення тематики курсових та магістерських робіт для здобувачів вищої освіти спеціальності 016 «Спеціальна освіта».
- Залучення здобувачів вищої освіти до виробничої і дослідницької діяльності установ і закладів освіти − партнерів Університету, організація виробничої практики на базі партнерських закладів освіти.
- Залучення роботодавців\практиків до освітнього процесу на ОП “Логопедія. Спеціальна психологія”, ОП “Спеціальна освіта”.
- Запрошення професіоналів з галузі для проведення спільних конференцій, семінарів, круглих столів, вебінарів та майстер-класів.
- Організація воркшопів із залученням закордонних спеціалістів (членів Ради роботодавців) для обміну міжнародним досвідом надання корекційно- розвиткових послуг.
- Залучення членів Ради роботодавців до супервізійних консультацій здобувачів вищої освіти, які надають фахову допомогу в Начально-логопедичній лабораторії, психологічному гуртку, а також як менторів, що дозволяє студентам отримувати реальний досвід та наставництво.
- Залучення роботодавців до практично зорієнтованої підготовки фахівців спеціальності: створення кейсів для практичних занять із фахових дисциплін, розробки та виконання реальних проєктів, які студенти можуть реалізовувати у рамках свого навчання.
- Створення у співпраці з роботодавцями нових заходів в рамках реалізації кафедрою освітніх і наукових послуг.
- Розширення можливостей для стажувань та практик для студентів ОПП “Логопедія. Спеціальна психологія”, ОПП “Спеціальна освіта” у реальних робочих умовах.