Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net
0612891206

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4 Тимчасово переміщений до: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

Виховна робота

Виховна робота як важлива складова освітнього процесу спрямована на забезпечення гармонійного цілісного розвитку особистості, формування в студентів гуманістичного світогляду, соціально-політичної орієнтації, моральності й культури, виховання на основі національних традицій і культурно-історичного надбання українського народу.

В університеті створено умови для цікавого дозвілля студентів, майже щодня проводяться різноманітні заходи. Традиційними стали «Посвята в студенти», «Дебют першокурсника», «Студент року», «Міс університет», чемпіонати ліги КВК, літературно-мистецькі зустрічі, тематичні вечори, Тижні технологічної освіти, психології, педагогіки, іноземних мов, логопедії, початкової освіти; заходи з національно-патріотичного виховання, а також ті, що спрямовані на формування здорового способу життя. Уперше в 2016 році за ініціативи студентської ради в університеті було проведено «Зимовий благодійний бал».

Художні колективи університету постійно беруть участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних фестивалях та конкурсах і посідають призові місця, зокрема, в обласному конкурсі творчості патріотичного спрямування «Спадщина» (м. Запоріжжя), Всеукраїнському фестивалі-конкурсі естрадної пісні «Імперія зірок» (м. Дніпро), Відкритому Міжнародному конкурсі пісні та музики «Золотий Орфей» (м. Дніпро), Національному конкурсі мистецтв «Зорныя кветкі» (м. Маріуполь), Міжнародному конкурсі танцю «Мегаполіс» (м. Харків), Чемпіонаті України з хореографічного мистецтва (м. Дніпро).

Щороку студенти університету є переможцями обласного конкурсу «Студент року» в номінаціях: «Студент – патріот року» (2020); «Студент – лідер студентського самоврядування року» та «Студент – спортсмен року» (2019); «Студент – суспільний діяч року» (2018); «Студент – волонтер року» та «Студент – спортсмен року» (2017).

Виховна система університету характеризується взаємозв’язком і єдністю дій між усіма її структурними ланками. Партнерство, демократичний стиль і норми гуманних стосунків є її органічною складовою.