Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net
0612891206

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4 Тимчасово переміщений до: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

Реєстр пільговиків

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ, ЯКІ МАЮТЬ СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ ВСТУПУ ТА/АБО ОСОБЛИВІ УМОВИ ЗДОБУТТЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ!!!!!!

 

Особи, які мають підстави для спеціальних умов участі у вступній кампанії, у разі недоступності в державних реєстрах відповідних документів до подання першої заяви мають звернутися до одного із закладів вищої освіти та надати документи, що підтверджують указане право, для створення в ЄДЕБО картки фізичної особи та завантаження сканованих копій цих документів.

 

Копії документів, що засвідчують підстави для отримання спеціальних умов участі в конкурсному відборі на здобуття вищої освіти, передбачених розділом VIII Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти у Бердянському державному педагогічному університеті у 2023 році, вступник подає з 03.07 по 10.07.
Подання таких документів може відбуватися шляхом заповнення електронної форми «Реєстр осіб, які мають особливі умови вступу та/або особливі умови здобуття вищої освіти» та завантаження їх сканованих копій.

 

Не подані своєчасно документи, що засвідчують підстави для отримання спеціальних умов участі в конкурсному відборі на здобуття вищої освіти, передбачених розділом VIII Правил прийому, унеможливлюють їх реалізацію.

 

РЕЄСТР ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ОСОБЛИВІ УМОВИ ВСТУПУ ТА/АБО ОСОБЛИВІ УМОВИ ЗДОБУТТЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ

 

Якщо виникають питання щодо заповнення Реєстру, ви можете звернутись до приймальної комісії у месенджері
Telegram: https://t.me/Pryimalna_komisiia_BDPU