Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net
0612891206

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4 Тимчасово переміщений до: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

Студентське самоврядування

Студентське самоврядування сприяє вирішенню питань навчання, самоорганізації, дозвілля, морально-етичного, культурного та спортивного розвитку студентів, допомагає їм брати активну участь у житті університету.

Студентська рада організовує або допомагає проводити заходи з нагоди відзначення свят і визначних подій університету й країни; влаштовує благодійні ярмарки, зимові бали на підтримку воїнів АТО, дітей з особливими потребами; щорічно бере участь у багатьох семінарах, форумах, конференціях. Студентське самоврядування сприяє залученню студентів до музичних, літературних і розважальних заходів, які проводяться в університеті та місті; до професійної орієнтації майбутніх абітурієнтів, налагодженню творчих взаємин і співпраці зі студентськими радами інших університетів країни.

Представники студентського активу беруть активну участь в управлінні БДПУ: як члени вчених рад університету й факультетів, делегати зборів і конференцій трудового колективу приймають важливі рішення щодо діяльності університету; погоджують відрахування та переведення студентів, призначення проректорів, відповідальних за роботу зі студентами; розробляють, обговорюють і затверджують проекти положень, наказів, розпоряджень, що стосуються навчання студентів.

Студенти університетського активу співпрацюють з молодіжними та державними організаціями міста Бердянська й Запорізької області. Завдяки тому, що студентське самоврядування об’єднало найбільш креативних, успішних, здатних організувати й повести за собою колектив, йому вдається майстерно поєднувати навчання з громадською діяльністю, благодійністю і розвагами, спортивно-масовою роботою.