Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net
0612891206

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4 Тимчасово переміщений до: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

Телестудія

 

2018 року був запущений продукт діяльності студентів спеціальності “Журналістика” Бердянського державного педагогічного університету –власний ютуб-канал StudMediaBSPU. Вміщений тут контент створюється на базі Навчальної лабораторії телерадіожурналістики БДПУ, яку відкрили завдяки реалізації грантового проєкту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні у 2017 році.

 

StudMediaBSPU – канал, де зібрані відео про різні сфери життя нашого університету. Навчальний, науковий, культурно-масовий, журналістський, літературний, розважальний контент створений з любов’ю до свого закладу освіту. Тут кожен знайде собі відео «до душі»: чи то профорієнтаційні ролики для майбутніх абітурієнтів, чи щемливі привітання від студентів до Дня Незалежності України, або ж майстер-клас з виготовлення українських прикрас та лекція про «Розстріляне Відродження».

 

Але це ще далеко не все! 2021 рік був дуже насиченим роком, незважаючи на карантин. Саме в цей період було знято та змонтовано безліч медіаакцій, сюжетів, репортажів та авторських проектів, в яких взяли участь здобувачі і викладачі усіх факультетів БДПУ.

 

Ось декілька найбільш масштабних:

А також святкові привітання ректора Ігоря Богданова, віртуальні екскурсії стінами університету, корпусів та гуртожитку (наразі актуально для тих, хто при вступі не зміг побачити це на власні очі), буктрейлери від студентів, випуски студентського літературного альманаху “Вітрила”.

 

Завдяки гранту «Оновлення навчальної лабораторії радіо-тележурналістики та створення науково-навчального медіахабу», наданого Посольством США в Україні (2021/22 н.р.), матеріально-технічне забезпечення лабораторії поповнилося новою технікою і відкрито Науково-навчальний медіахаб.

 

Попри те, що наша країна знаходиться в стані війни, університет переміщений до Запоріжжя, а наша університетська родина розкидана по всьому земному шару, лабораторія та канал StudMediaBSPU продовжують функціонувати, знімати новий контент та урізноманітнювати ваші YouTube рекомендації.

 

Тому з нетерпінням чекаємо на ваші лайки, коментарі та підписки!