Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4 Тимчасово переміщений до: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

Реєстрація для складання ЄВІ/ЄФВВ

Шановні вступники!

 

Відповідно до Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти у БДПУ в 2023 році для конкурсного відбору на навчання для здобуття ступеня магістра на основі НРК6 та НРК7 зараховуються бал (бали):

 

  1. для вступу на спеціальності галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право»:
    ЄВІ 2023 року та ЄФВВ 2023 року.
  2. для вступу на інші спеціальності:
    ЄВІ 2023 року та фахового іспиту.

 

Єдине фахове вступне випробування (далі – ЄФВВ) – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі НРК6 або НРК7, яка передбачає оцінювання рівня підготовленості вступника до здобуття ступеня магістра з відповідної спеціальності / відповідних спеціальностей, яке проводиться Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства.

 

Єдиний вступний іспит (далі – ЄВІ) – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі НРК6 або НРК7, яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської на вибір вступника), яке проводиться Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства.

 

Зважаючи на ситуацію в країні, а також з метою дотримання однакових умов проведення реєстрації Міністерство освіти і науки України запроваджує дистанційну реєстрацію вступників для складання ЄВІ/ЄФВВ. Для реєстрації необхідно заповнити форми, посилання на які наведено нижче.

 

Реєстрація для складання ЄВІ/ЄФВВ

 

У разі виникнення проблем із заповненням форм Ви можете звернутись до приймальної комісії, написавши листа на електронну пошту pkombdpu@gmail.com або https://t.me/Pryimalna_komisiia_BDPU