Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Жужура Дар’я Андріївна

головний балетмейстер Запорізького муніципального театру танцю

Наукометрика

Жужура Дар’я Андріївна, 1983 року народження, працює в театрі танцю з 2012 р. Посаду головного балетмейстера займає з 2015 р.

У 2016 році закінчила Бердянський державний педагогічний університет і отримала кваліфікацію «Вчитель хореографії». У 2018 році здобула кваліфікацію «Викладач хореографічних дисциплін. Викладач сучасного танцю».

За період роботи створила хореографію до п’ятнадцяти вистав:

2015 р. – вистава «Різдвяна ніч», переможець в номінації «Краща хореографія у виставі» на XXIIІ фестивалі-конкурсі на вищу театральну нагороду Придніпров’я «Січеславна-2015».

2016 р. – вистава «Біле та Чорне», переможець в номінації «Краща пластична вистава» на XXIV фестивалі-конкурсі на вищу театральну нагороду Придніпров’я «Січеславна-2016», переможець у ХХI Міжнародному театральному фестивалі «Белая Вежа – 2016» (м. Брянськ, Білорусь).

2017 р. – вистава «Лабіринт мінотавра» та дитяча казка-балет «Герда та Кай», вища театральна нагорода у XXV фестивалі-конкурсі Придніпров’я «Січеславна-2017».

2018 р. – вистава «З коханням не жартують», вища театральна нагорода на XXVI фестивалі-конкурсі Придніпров’я «Січеславна-2018».

2019 р. – вистава «Тіні забутих предків» вища театральна нагорода на ХХVІ фестивалі-конкурсі Придніпров’я «Січеславна-2019».

Також були створені вистави: «Русалонька», «Гидке каченя», «Дюймовочка»,  «Герда та Кай» за мотивами Г. Х. Андерсена; «Тіні забутих предків» за мотивами однойменного твору М. Коцюбинського; «451* по Фаренгейту» за мотивами Р. Бредбері, «Лабіринт Мінотавра», «Чарівні мандри Лускунчика» за мотивами Е. А. Т. Гофмана; «Буратіно». «Сінатра».

Професіоналізм Дар’ї Андріївни був неодноразово відмічений грамотами  Управління культури і мистецтв Запорізької міської влади та Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації