Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Кідалова Валентина Петрівна

Наукометрика

Кідалова Валентина Петрівна (24.09.1968, с. Трояни Бердянського р-ну, Запорізької обл.)

У 1986 році закінчила середню школу № 4 м. Бердянська. У 1993 році закінчила факультет підготовки вчителів початкових класів Бердянського державного педагогічного інституту ім. П. Д. Осипенко.

З 1994 року працювала в середній школі № 4 м. Бердянська  на посаді вчителя початкових класів. Має вищу кваліфікаційну категорію та звання «Старший учитель ».

З 1999 року по 2009 рік працювала заступником директора з навчально-виховної роботи Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4.

В 2005 році стала учасником Міжнародної програми «Громадські зв’язки». «Партнерство в освіті».

З 2010 року працювала в Бердянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 20 учителем початкових класів.

Має другу вищу освіту: в 2010 році закінчила  Бердянський державний педагогічний університет та отримала диплом за спеціальністю  « Українська мова та література».

З вересня 2015 року працює директором ЗОШ № 20.

Має друковані роботи в фахових виданнях: журнал «Виховна робота в школі» № 3( 2008 р.) стаття «Система виховної роботи школи», методичні розробки уроків читання в початкових класах Учительський Журнал он-лайн.

Нагороди: Почесна грамота Міністерства освіти і науки України Запорізької облдержадміністрації ( 2005 р.), почесна грамота Управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду художньої творчості «Таланти твої, Україно!» (2005 р.), грамота Управління освіти і науки України Запорізької облдержадміністрації за плідну творчу роботу з учнями по підготовці та проведенню обласного Фестивалю «Чисті роси», в рамках Всеукраїнського огляду художньої творчості дітей та юнацтва « Таланти твої, Україно» (2003 р.)