Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Старинська Олена Віталіївна

Наукометрика

Старинська Олена Віталіївна

09.09.1971 р., м. Бердянськ Запорізької обл.

Кандидат психологічних наук, доцент кафедри прикладної психології та логопедії БДПУ, м. Бердянськ.

У 1992 р. закінчила з відзнакою Бердянський державний педагогічний інститут ім. П. Д. Осипенко за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання».

В 2008 р. захистила дисертацію у спеціалізованій вченій раді Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова Міністерства освіти і науки України зі спеціальності 19.00.07 «Педагогічна та вікова психологія». В 2011 році отримала вчене звання доцента кафедри психології. У 2018 р. закінчила Бердянський державний педагогічний університет та здобула професійну кваліфікацію вчитель-логопед, спеціальний психолог.

З 2018-2019 рр. навчалась у докторантурі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова зі спеціальності 053 Психологія (19.00.08 – спеціальна психологія). Тема дисертаційного дослідження: «Психолого-педагогічні засади формування соціального інтелекту осіб з порушеннями розумового розвитку».

Стаж педагогічної роботи у закладі вищої освіти IV рівня акредитації – 23 роки.

Трудова діяльність: від асистента кафедри педагогіки та психології до доцента кафедри прикладної психології та логопедії БДПУ.

Сфери наукових інтересів: психологічний супровід процесу професійної підготовки майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів; психологія навчальної діяльності дітей дошкільного віку.

Авторка 34 наукових і навчально-методичних праць, у тому числі монографій (1 – одноосібна та 2 колективні), навчально-методичного посібника для вчителів початкової школи, методичних рекомендацій «Атласу інтелектуально-ініціативного розвитку першокласника» та статей в провідних фахових журналах України.

Є сертифікованим тренером, психологом-консультантом та арт-терапевтом.

Учасниця численних Міжнародних і Всеукраїнських науково-практичних конференцій, конгресів, освітніх форумів і семінарів. У складі творчого колективу взяла участь у підготовці проекту «Науково-методичний та організаційний супровід запровадження інновацій у систему освіти регіону» який був представлений на VІ Міжнародному форумі-презентації «Інноватика в сучасній освіті  –  2014» та виборов медаль І ступеня. В рамках VІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2015» провела семінар «Науково-методична підтримка закладів освіти: інноваційний зміст та форми» (м. Київ, 2015 р.).

Нагороджена грамотами та подяками: Бердянського педагогічного університету; Управління  освіти і науки Запорізької облдержадміністрації; Міністерства освіти та науки України. За високий професіоналізм у проведенні тренінгових навчань та вагомий особистий внесок у розвиток проекту «Соціальні тренінги» нагороджена у 2011 р. грамотою президента групи компаній «Територія бізнесу». У 2016 р. нагороджена нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти».