Мицик Ганна Михайлівна
старший викладач
кандидат педагогічних наук
ORCID iD
Google Scholar
Researcher iD
Scopus iD
ResearchGate iD
Біографія
У 2014 р. закінчила Інститут соціально-педагогічної та корекційної освіти Бердянського державного педагогічного університету за напрямом підготовки «Корекційна освіта (логопедія)» і отримала диплом бакалавра та здобула кваліфікацію «Дефектолог. Вихователь дітей з вадами психофізичного розвитку».
У 2015 р. закінчила з відзнакою магістратуру зазначеного вище ВУЗу за спеціальністю «Корекційна освіта» та здобула кваліфікацію «Логопед. Викладач корекційної педагогіки».
З 2015 р. навчається в аспірантурі Запорізького національного університету за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. Тема дисертаційного дослідження: «Формування готовності майбутніх вчителів-логопедів до професійної діяльності в сільській місцевості» (науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор Р. В. Клопов).
У 2019 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Формування готовності майбутніх вчителів-логопедів до професійної діяльності в сільській місцевості» у спеціалізованій вченій раді Д 17.051.09 Запорізького національного університету зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Р. В. Клопов.
Трудова діяльність:
2015-2020 рр. – асистент кафедри прикладної психології та логопедії БДПУ.
З 2020 р. працює на посаді старшого викладача кафедри прикладної психології та логопедії БДПУ.
Сфера наукових інтересів:
Використання інформаційно-комунікаційних технологій в професійній підготовці майбутніх вчителів-логопедів.
Авторка 16 наукових статей.
Підвищення викладацької майстерності:
Учасниця міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференцій, семінарів та тренінгів: «Діджиталізація та цифрові інструменти у вищій школі”» (2020 р.), «Викладачі 4.0: ефективні підходи для дистанційної освіти» (2020 р.), «Освітній десант. Онлайн» (2020 р.); «Інструменти фасилітації для проведення ефективних навчальних заходів в онлайн-форматі» (2021 р.), «Організація дистанційного навчання в закладах освіти з використанням навчальної платформи Moodle» (2021 р.).
У 2021 році взяла участь у курсах з підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «ARS DOCENDI» (180 годин); пройшла онлайн-стажування на базі Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie «New and innovation teaching methods» (120 год). Отримала сертифікати, що засвідчують участь. Член ГО «Українська асоціація корекційних педагогів».
Викладає дисципліни:
- Спеціальна методика початкового навчання мови та розвитку мовлення
- Тренінг особистісного зростання вчителя-логопеда
- Спеціальна дошкільна педагогіка
- Інформаційно-комунікативні технології в логопедичній роботі
- Корекційно-реабілітаційні служби та соціально-правове забезпечення
Адреса електронної пошти: kolibri07s@ukr.net