Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4 Тимчасово переміщений до: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

ФФСК

 

Чернишенко Альона Сергіївна

Голова Ради ФФСК,

Здобувачка ВО БДПУ

e-mail: alyonabellydance7@ukr.net

 

 

Козлова Анастасія

заступник голови РМУ ФФСК,

здобувачка другого курсу спеціальності романо-германська філологія,:

e-mail: evilregal131@gmail.com

 

 

Астапова Вероніка

секретар РМУ ФФСК,

магістранта другого року навчання спеціальності філологія (слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – російська),

старший лаборант кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства,

e-mail: ronja13@rambler.ru

 

Прізвище, імя,

по-батькові

Сфера наукових інтересів Електронна адреса Посада
Кафедра іноземних мов і методики викладання
Салюк Б. А.

канд. пед.н., доцент

інтертекстуальність у дитячій літературі, компаративні студії дитячої літератури, жанр рок-поезії у контексті порівняльного літературознавства

 

bohdanasaliuk@ukr.net

 

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов і методики викладання
Герасименко Ю. А. канд. пед.н., Міжкультурна комунікація, імагологія, міжкультурний полілог julyandreevna@ukr.net

 

секретар деканату ФФСК
Здобувачі ФФСК
Чернишенко А. С.

 

Інтертекстуальність у дитячій літературі alyonabellydance7@ukr.net

 

здобувачка 3-го курсу спеціальності романо-германська філологія, голова РМУ ФФСК

 

Склад ради молодих вчених факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ

 

№ з/п ПІП Посада
1 Носко Анастасія Михайлівна доцент, завідувач кафедри
2 Салюк Богдана Анатоліївна доцент
3 Нікішина Тетяна Ігорівна доцент
4 Червенко Оксана Борисівна доцент
5. Табакова Ганна Іванівна доцент
6. Давиденко Іван Олександрович доцент
7. Лукач Ксенія Костянтинівна ст. викладач
8. Бабак Вероніка Анатоліївна асистент
9. Боговін Ольга Володимирівна докторант
10. Герасименко Юлія Андріївна диспетчер, аспірант
11. Денисова Анжеліка Сергіївна провідний фахівець, аспірант
12. Мітракова Оксана Олегівна аспірант
13. Рула Наталія Володимирівна ст. лаборант, здобувач
14. Мусенко Юлія Миколаївна секретар, здобувач
15. Свіца Тетяна Володимирівна ст. лаборант
16. Комісаренко Катерина Юріївна ст. лаборант
17. Кальма Марія Михайлівна студент
18. Ектова Валентина Олександрівна студент
19. Єсіпова Анастасія Едуардівна студент