Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4 Тимчасово переміщений до: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

Горпинич Оксана Володимирівна

старший викладач

кандидат економічних наук

Наукометрика

ORCID iD

0000000261851111

Google Scholar

Rly2LWQAAAAJ

Researcher iD

E83902019

Scopus iD

ResearchGate iD

Біографія

Горпинич Оксана Володимирівна, народилась 7 жовтня 1974 року в селі Варварівка Гуляйпольського району Запорізької області.

У 1981 році пішла у перший клас середньої школи С. Андровка Бердянського району Запорізької області. Після закінчення семи класів, родина переїхала на постійне місце проживання до міста Бердянська, де у 1991 році я закінчила середню школу № 2.

У 1991 році вступила на філологічний факультет Бердянського державного педагогічного інституту за спеціальністю українська мова та література, який закінчила у 1996 році.

У 1994 році вступила до Бердянського інституту підприємництва за спеціальністю економіка підприємства, який закінчила у 1999 році, отримавши диплом з відзнакою. Після закінчення вказаного інституту працювала на посаді методиста кафедри економіки підприємства.

У 2000 році продовжила навчання в аспірантурі Інституту аграрної економіки УААН з відривом від виробництва. Кандидатську дисертацію на тему: «Ефективність організаційно-економічного реформування сільського господарства» захистила 7.12.2004 року. Вищою атестаційною комісією України мені було присуджено науковий ступінь кандидата економічних наук зі спеціальності «економіка сільського господарства і АПК» 13 квітня 2005 року.

З 2005 року  по 2017 рік працювала викладачем на посаді доцента кафедри економіки підприємства Бердянського університету менеджменту і бізнесу.

З вересня 2017 року працювала старшим викладачем кафедри економіки та фінансів Бердянського державного педагогічного університету. Маю понад двадцять наукових праць.

З 2018 року працює на посаді старший викладач кафедри економіки, підприємництва та фінансів.

Список наукових праць

  1. Напрями удосконалення орендних земельних відносин. Вісник бердянського університету менеджменту і бізнесу: науковий економічний журнал / Бердянський університет менеджменту і бізнесу. – Донецьк: Юго-Восток. 2012. № 4. С. 35-37
  2.  Побудова кластерної системи державного управління соціально-спрямованим агропромисловим виробництвом. Вісник бердянського університету менеджменту і бізнесу: науковий економічний журнал / Бердянський університет менеджменту і бізнесу. – Донецьк: Юго-Восток. 2013. № 3. С. 28-31
  3. Наслідки надконцентрації агропромислового виробництва і земельних ресурсів в Україні. Вісник бердянського університету менеджменту і бізнесу: науковий економічний журнал / Бердянський університет менеджменту і бізнесу. – Донецьк: Юго-Восток. 2014. № 4. С. 18-23
  4. Земельні відносини та їх екологічна складова у сільському господарстві України // Прикладні аспекти прогнозування розвитку економіки України : колективна монографія за ред. О.І. Черняка, П.В. Захарченка. – Мелітополь : Видавничий будинок Мелітопольської міської друкарні, 2018. – 432.
  5. Результативність фінансової децентралізації регіону // Актуальні проблеми прогнозування розвитку соціально-економічних систем : Монографія / За ред. О.І. Черняка , П.В. Захарченка. – Мелітополь: Видавничий будинок Мелітопольської міської друкарні 2019. – 456 с.