Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4 Тимчасово переміщений до: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

Фотогалерея


 

4 березня 2020 року здобувачі першого та другого рівнів вищої освіти гуманітарно-економічного факультету спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» відвідали головний офіс «Ощадбанку», де ознайомилися із структурою та особливостями його діяльності.
Керуючий відділенням «Ощадбанку» Микола Миколайович Сердюков та його заступник Тетяна Борисівна Кірюшенкова  проводили екскурсію  банком


 

Семінар з начальником відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту виконкому Бердянської міської ради Комаровою Інною Валентинівною на тему «Місцеве самоврядування та інвестиційні процеси» для студентів фінансистів та обговорення проєкту освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування».


 

У лютому 2020 року відбулась зустріч робочої групи з випускниками спеціальності з питань обговорення проекту освітньої програми “Фінанси, банківська справа та страхування”. Присутні викладачі кафедри економіки, підприємництва та фінансів БДПУ, а саме гарант ОП – к.е.н., доц. Гриценко М.П., зав. кафедри, д.е.н., проф. Захарченко П.В., к.е.н., доц. Костенко Г.П., к.е.н., доц. Кіркова Н.П., к.е.н., доц. Жваненко С.А. та випускники БДПУ, зокрема: директор з питань фінаносо-економічного планування та бюджетування ТОВ “Азовська кабельна компанія” Гогунська О.А., кредитний консультант Укрсиббанк (м. Бердянськ) Васильєва І.В., аспірант кафедри економіки, підприємництва та фінансів Мухін В.С.


 

Засідання робочої групи з моніторингу освітньо-професійної програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Присутні декан Гуманітарно-економічного факультету, к.і.н.,доц.. Тамара Макаренко, гарант ОПП – к.е.н., доц. Олена Токаренко, зав. кафедри економіки, підприємництва та фінансів, д.е.н., проф. Павло Захарченко, викладачі кафедри економіки, підприємництва та фінансів к.е.н., доц..Тетяна Сидорченко, к.е.н,доц. Тетяна Несторенко, к.е.н.,доц. Станіслав Кучер, ст.викладач Олена Задворна та роботодавці, зокрема: начальник служби по роботі з юридичними споживачами ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» Бердянська та районного відділення  Віталій Криворучко, заступник директора ТОВ Фірма «Дека» міста Бердянськ Віктор Руснак, представники малого бізнесу м.Бердянська Анастасія та Олег Караджови, представники Міського та районого центру зайнятості Галина Копилова та Анастасія Макарова, здобувачі вищої освіти за освіньо-професійною программою Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Вікторія Кириченко, Юрій К.


 

Зустріч студентів з фахівцем-практиком з питань організації фінансового планування та бюджетування на виробничому підприємстві ТОВ “Азовська кабельна компанія”, Гогунською Оленою Андріївною


 

Олімпіада з економіки підприємства


 

Олімпіада з фінансів 


 

Для студентів фінансистів  заступник генерального директора з економіки ТОВ «Азовська кабельна компанія» Савушкіним Д.І. був проведений семінар на тему «Вплив фінансових результатів на розвиток компанії»


 

Засідання робочої групи з моніторингу освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» та можливості внесення змін


 

Зустріч студентів з професіоналом-практиком – головним бухгалтером Бердянського прикордонного загону Сливченком Євгеном Олександровичем


 

Зустріч з начальником відділення АТ «МетаБанк» м. Бердянськ Юрченко О.А. зі студентами фінансистами


 

Бізнес-інкубатор БДПУ – перші підсумки роботи

Перші дні нового року – чудовий час для підведення підсумків минулого року та формування планів на рік, що почався!

Академічний бізнес-інкубатор активно працює на базі університету вже півроку. Діяльність бізнес-інкубатору полягає, зокрема, в реалізації заходів, спрямованих на популяризацію підприємництва й запуск власного бізнесу серед студентів та викладачів університету та у сприянні розвитку молодіжного підприємництва в Бердянську та регіоні.

За цей час для студентів та викладачів університету було проведено цикли тренінгів з психології підприємницької діяльності, з бізнес-планування.

На семінарах з економічних питань та оподаткування, з розвитку професійних навичок та на тренінгах з ефективних продажів студенти та співробітники університету дізнавалися, як генерувати бізнес-ідею, як налагодити систему продажів, як управляти своїм бізнесом, тощо. Тренери та ментори студентських проектів з бізнес-планування – к.е.н., доц. Тетяна Несторенко, к.п.н., доц. Ольга Фролова та к.ф.-м.н., доц. Наталія Кравченко – супроводжували учасників бізнес-інкубатору при написанні бізнес-планів та надавали їм фахові консультації.


 


 

 


 

28 листопада 2019 року відбулася ІV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні проблеми забезпечення якості життя в глобалізованому світі»

 


 

24 жовтня 2019 року у VŠEMvs відбулася ІІІ Міжнародна наукова конференція «ITEMA 2019», присвячена інформаційним технологіям, туризму, економіці, менеджменту та сільському господарству. У конференції, яку організували VŠEMvs та UdEkoM Balkan, взяли участь понад 200 авторів із внесками з різних країн світу.
На конференції кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки, підприємництва та фінансів Тетяна Петрівна Несторенко представила результати спільного польсько-українського дослідження із сучасних проблем субурбанізації (співавтори – проф. Александр Остенда, Вища технічна школа в Катовіце, та д.т.н., проф. Ірина Володимирівна Ємченко, Львівський торговельно-економічний університет).
На конференції було також представлено доповіді науковців з таких країн, як Албанія, Австрія, Боснія і Герцеговина, Хорватія, Чехія, Греція, Угорщина, Індія, Ірландія, Італія, Чорногорія, Південна Македонія, Польща, Румунія, Російська Федерація, Сербія, Словаччина, Словенія, Султанат Омані, Туреччина, Україна та Об’єднані Арабські Емірати.


 

16-17 жовтня у Вищій школі економіки і менеджменту суспільного управління в Братиславі (Словаччина) відбулася конференція «Економічні та соціально-орієнтовані питання сучасного світу». В конференції взяли участь науковці з України, Словаччини, Болгарії, Польщі.
Доповідь к.е.н., доцента кафедри економіки, підприємництва та фінансів Т.П.Несторенко (співавтори к.ф.-м.н., доц. Я.О. Сичікова, к.і.н., доц. Т.П. Макаренко та   проф. Тадеуш Покуса (Польща)) була присвячена питанням управління якістю продукції як основи для підвищення конкурентоспроможності держави


Щорічна наукова конференція в Катовіце (Польща)

На конференції було представлено результати спільного  дослідження к. е. н., доц. Т. П. Несторенкок. і. н., доц. Т. П. Макаренко та студента 3-го курсу гуманітарно-економічного факультету Дмитра Несторенка на тему «Академічний бізнес-інкубатор як складова інфраструктури розвитку підприємництва».

 


24 вересня 2019 року відбулось урочисте нагородження переможців творчого конкурсу есе «20 років доброчинності», присвяченого 20-й річниці заснування Фонду імені Катерини Ковшевич.
Наша Дворецька Анастасія студентка третього курсу спеціальності  072 Фінанси, банківська справа та страхування отримала сертифікат на оплату навчання .


Кураторська година зі студентами фінансистами та економістами

КВК 2019 .Перемога за ГЕФ

Закриття Тижня економіки 2019

Гра “Крокодил” четвертий день тижня економіки

Гра “Економіст “

 

Другий день  тижня економіки

Тиждень економіки 2019 . Відкриття

Іноземні гості з Вищої технічної школи в Катовіце (Польща) 2019

10–та міжнародна науково-практична конференція «Прогнозування соціально-економічних процесів» 2019

Гра “Світ громад” студенти економісти та фінансисти

Проведення уроків з бізнес планування у закладі загальної середньої освіти № 11 та Гімназії № 1

Міжнародний форум економістів у Бердянську

Святкування масляної 2019

ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні проблеми забезпечення якості життя в глобалізованому світі»