Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Качерова Ольга Георгіївна

Наукометрика

Google Scholar

UCNVDGAAAAAJ&hl

Researcher iD

Scopus iD

ResearchGate iD

0000

Народилася 23 грудня 1985 р. у м. Бердянську Запорізької області.

З 2003 р. по 2008 р. навчалася на факультеті початкової освіти та практичної психології Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю «Початкове навчання. Образотворче мистецтво».

З 2010 по 2013 р. навчалася в Бердянському державному педагогічному університеті на факультеті дошкільної освіти та отримала кваліфікацію вихователя та психолога.

Качерова Ольга Георгіївна працює в Бердянському державному педагогічному університеті з квітня 2019 року на катедрі початкової освіти на посаді старшої викладачки.

Ольга Георгіївна викладає такі дисципліни: “Живопис”, “Академічний живопис”, “Практикум з сучасного образотворчого мистецтва”, “Академічний малюнок”, “Історія образотворчого мистецтва”.

Спікер проведення майстер-класу у сучасній техніці ResinArt, «Творчість – це мелодія життя з ароматом кави» на Х та ХІ  Всеукраїнському фестивалі практичної психології та арттерапії “Артдивосвіт” (серпень 2020 р.- травень 2021р).

З 2021 р. є дійсним членом громадської організації «Південно- східної української асоціації практичних психологів та арт-терапевтів».

 

 

Нагороди: почесна грамота  Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти та з нагоди Дня працівників освіти (2017 р.).

Подяками за “Участь у психолого-розвиваючому марафоні “Кросфіт-креативності” (травень 2020 р.), “За внесок у розвиток молодих талантів України в напрямку художнього мистецтва” у конкурсі дитячих робіт “Щасливе дитинство” від організації соціального захисту “Добрі справи”. (червень 2020 р.

Разом із студентами приймали участь у конкурсі творчих робіт «Погляд молоді», який проводився Вищою технічною школою в Катовіце в рамках реалізації Міжнародного наукового проекту «Євроінтеграція в освіті, науці і культурі» (квітень 2020 р.).

Спікер проведення майстер-класу у сучасній техніці ResinArt та на Х та ХІ  Всеукраїнському фестивалі практичної психології та арттерапії “Артдивосвіт” (серпень 2020 р.- травень 2021р).

 

 

Пройшла незалежне професійне навчання за напрямами:

  • « Мистецька освітня галузь: методики, технології».IV Всеукраїнський науково-практичний семінар (2021р.)
  • «Мистецтво викладання». Освітній Хаб міста Києва (2021 р.)
  • «Онлайн- курс для вчителів початкової школи» (2021р.)
  • Програма підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «ARS DOCENDI» (2021р.)
  • «Мистецтво та мистецька освіта в сучасному соціокультурному просторі» І Всеукраїнська науково-практична конференція (2021р.)

2019

  1. Качерова О.Г. Образотворче мистецтво, як ціннісна, національно-патріотична орієнтація вищого навчального закладу. Підготовкамайбутніх педагогів у контексті стандартизації початкової освіти: матеріали ІІІВсеукраїнської науково-практичної інтернет конференції з міжнародною участю. Бердянськ, 2019 р. С. 119 – 123.

 

2020

  1. Малицька О., Качерова О. Художньо-орієнтована підготовка майбутніх учителів початкової школи. Підвищення якості професійної підготовки майбутніх фахівців початкової освіти: колективна монографія / за заг. ред.: проф. Л. Коваль, А. Крамаренко. Мелітополь: Видавничий будинок Мелітопольської міської друкарні, 2020. С. 269 – 302.

2.Качерова Ольга. Професійні навички, якими повинні володіти майбутні вчителя. «Підготовка майбутніх педагогів у контексті стандартизації початкової освіти» : Матеріали ІV Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції, Бердянськ, 2020 р., С. 209 – 211

3.КАЧЕРОВА Ольга. ФАХОВІ МОЖЛИВОСТІ ВЧИТЕЛЯ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН. «Психолого-педагогічний супровід фахового зростання особистості в системі неперервної професійної освіти: матер»: Матеріали Всеукраїнської науковопрактичної конференції (26–27 листопада 2020 року, Бердянський державний педагогічний університет). Бердянськ, 2020. С. 162-165.

  1. О. Перчиць, О. Качерова «Підготовка майбутніх педагогів у контексті стандартизації початкової освіти» : Матеріали ІV Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції, Бердянськ, 2020 р.
  2. Є.Чорна, О. Качерова. ФОРМУВАННЯ ЕСТЕТИЧНИХ СМАКІВ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ ЗАСОБАМИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА. «Підготовка майбутніх педагогів у контексті стандартизації початкової освіти»: Матеріали ІV Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції, Бердянськ, 2020 р.

 

2021

 

  1. Ольга Качерова. Творчий потенціал та варіативність творчої діяльності дітей. Міжнародний збірник наукових праць / Під ред. Т. Несторенко, Р. Бернатової. Бердянський державний педагогічний університет. Ополє: видавництво Вищої школи управління і адміністрації в Ополє, Польща. С. 139-143.

2.Ольга Качерова. Арт-терапія як психотерапевтичний метод в роботі з аутизмом Міжнародний збірник наукових праць / Під ред. Т. Несторенко, Р. Бернатової. Бердянський державний педагогічний університет. Ополє: видавництво Вищої школи управління і адміністрації в Ополє, Польща. С. 552-556 с.

3.ЖИЖЕМА Анастасія, Ольга Качерова «Творчий потенціал як внутрішня передумова творчої діяльності дітей». Збірник тез наукових доповідей студентів Бердянського державного педагогічного університету на Днях науки 13 травня 2021 року. Том 1. Суспільні науки. Бердянськ : БДПУ, 2021.С. 114-115.

4.САЛЬНІКОВА Марія, Ольга Качерова  «Супровід та підтримка дитячої творчості в контексті концепції Нової української школи». Збірник тез наукових доповідей студентів Бердянського державного педагогічного університету на Днях науки 13 травня 2021 року. Том 1. Суспільні науки. Бердянськ : БДПУ, 2021.С. 115-117.