Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Качерова Ольга Георгіївна

Наукометрика

Google Scholar

UCNVDGAAAAAJ&hl

Researcher iD

Scopus iD

ResearchGate iD

0000

Народилася 23 грудня 1985 р. у м. Бердянську Запорізької області.

З 2003 р. по 2008 р. навчалася на факультеті початкової освіти та практичної психології Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю «Початкове навчання. Образотворче мистецтво».

З 2010 по 2013 р. навчалася в Бердянському державному педагогічному університеті на факультеті дошкільної освіти та отримала кваліфікацію вихователя та психолога.

Качерова Ольга Георгіївна працює в Бердянському державному педагогічному університеті з квітня 2019 року на катедрі початкової освіти на посаді старшої викладачки.

Ольга Георгіївна викладає такі дисципліни: “Живопис”, “Академічний живопис”, “Академічний малюнок”, “Академічний малюнок”, “Історія ОМ”.

Качерова О.Г. нагороджена почесною грамотою Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти та з нагоди Дня працівників освіти (2017 р.) та подяками за “Участь у психолого-розвиваючому марафоні “Кросфіт-креативності” (травень 2020 р.), “За внесок у розвиток молодих талантів України в напрямку художнього мистецтва” у конкурсі дитячих робіт “Щасливе дитинство” від організації соціального захисту “Добрі справи”. (червень 2020 р.).

Разом із студентами приймали участь у конкурсі творчих робіт «Погляд молоді», який проводився Вищою технічною школою в Катовіце в рамках реалізації Міжнародного наукового проекту «Євроінтеграція в освіті, науці і культурі» (квітень 2020 р.).

Спікер проведення майстер-класу у сучасній техніці ResinArt на Х Всеукраїнському фестивалі практичної психології та арттерапії “Артдивосвіт” (серпень 2020 р.).

 

2019

  1. Качерова О.Г. Образотворче мистецтво, як ціннісна, національно-патріотична орієнтація вищого навчального закладу. Підготовка майбутніх педагогів у контексті стандартизації початкової освіти: матеріали ІІІВсеукраїнської науково-практичної інтернет конференції з міжнародною участю. Бердянськ, 2019 р. С. 119 – 123.

2020

  1. Малицька О., Качерова О. Художньо-орієнтована підготовка майбутніх учителів початкової школи. Підвищення якості професійної підготовки майбутніх фахівців початкової освіти: колективна монографія / за заг. ред.: проф. Л. Коваль, А. Крамаренко. Мелітополь: Видавничий будинок Мелітопольської міської друкарні, 2020. С. 269 – 302.