Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Середня освіта (Хореографія).Фітнес

ОПП Середня освіта (Хореографія).Фітнес 2020

SECONDARY EDUCATION (CHOREOGRAPHY). FITNESS 2020

Проєкт ОПП Середня освіта (Хореографія). Фітнес 2021

 

 

ОПП Середня освіта (Хореографія).Фітнес 2017 р.

ОПП Середня освіта (Хореографія).Фітнес 2018 р.

ОПП Середня освіта (Хореографія). Фітнес 2019

 

З пропозиціями та рекомендаціями щодо вдосконалення ОПП Середня освіта(Хореографія).Фітнес на 2021 рік звертитися за електронною адресою:aspirant14ulianetta@gmail.com 

 

Рецензія Благова Т.

Рецензія Дмитрієва І.

Рецензія Карнаушенко Р.

Рецензія Межуєва М.

Рецензія Балабан О

Рецензія Сергієнко В.

 

Результати анкетування директорів

Результати анкетування здобувачів за ОПП

Результати анкетування випускників

 


Взаємодія зі стейкхолдерами: позитивне спілкування, пропозиції, перспективи

 

На сучасному ринку праці суспільство зацікавлено в конкурентоспроможних фахівцях, здатних розв’язувати складні спеціалізовані завдання та практичні проблеми в різних сферах. У зв’язку з цим перед закладами вищої освіти стає задача поліпшення якості освітньо-професійних програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів. Важливим моментом є розуміння академічної спільноти того, якого фахівця хочуть бачити роботодавці.

11 листопада 2020 року відбулася чергова онлайн зустріч робочої групи освітньо-професійної програми «Середня освіта (Хореографія). Фітнес» зі стейкхолдерами за допомогою платформи ZOOM.

На зустрічі взяли активну участь у обговоренні ОПП роботодавці, зокрема: Валентина СЕРГІЄНКО, директор Бердянської гімназії №1 «Надія» виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області; Олег БАЛАБАН, директор центру дитячо-юнацької творчості відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області; Наталія ЛАПІНІС, директор Сурсько-Литовської КЗ ЗШ 1-3 ступеня Сурсько-Литовської сільської ради Дніпропетровської області; Марина МЕЖУЄВА, директор Бердянського фітнес центру «KotenGym»; Наталія БОРИСОВА, директор Комунального закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22»; Яна БАТІНА, куратор ЗОСО Комунального закладу «Початкова школа №36» – школа повного дня Маріупольської міської ради Донецької області;  Олена ШОСТАК, заступник директора Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11.

На зустрічі відбувалося спілкування стосовно питань формування компетентностей майбутнього фахівця, які необхідні для ефективної професійної діяльності. Стейкхолдери надали свої пропозиції та побажання щодо запровадження нових освітніх компонентів та змісту вже існуючих. А саме: додати дисципліни «Сучасна педагогіка культури та мистецтва» та «Дитяча хореографія» як обов’язкові;  до змісту «Сучасних інформаційних технологій» включити теми з дистанційних форм роботи та ін.

Крім того, відбулося обговорення дисциплін за вибором здобувачів вищої освіти. Роботодавцями запропоновано включити: «Анатомічний та фізичний розвиток дітей», «Медіаграмотність»  та ін. Було запропоновано викладачам, здобувачам та практикуючим вчителям хореографії об’єднати зусилля й написати програму для загальноосвітніх закладів з хореографії та подати до Міністерства освіти й науки України на затвердження.

Упродовж усієї зустрічі багато пролунало добрих слів та подяки від гостей на адресу випускників та здобувачів, які працюють у закладах загальної середньої освіти, позашкільної освіти та фітнес індустрії.

Робочою групою освітньо-професійної програми «Середня освіта (Хореографія). Фітнес» взято до уваги всі пропозиції, які були надані стейкхолдерами на зустрічі, та буде враховано у проєкті програми 2021 року.

Зустріч пройшла хоч й онлайн, але з масою позитивних емоцій, співпраці та активного спілкування. Стейкхолдери підтримали освітньо-професійну програму «Середня освіта (Хореографія). Фітнес», за якою відбувається навчання здобувачів вищої освіти.

Широка географія присутніх роботодавців, плідна співпраця між викладачами та стейкхолдерами, налагодження зв’язків – це важливий крок до підготовки висококваліфікованих фахівців.

 

Статтю підготувала ст.викладачка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін, к.п.н. Юлія ТАРАНЕНКО

 


 

Обговорення ОПП «Середня освіта (Хореографія). Фітнес» зі здобувачами вищої освіти

 

7 жовтня відбулася зустріч здобувачів першого рівня вищої освіти спеціальності «014 Середня освіта (Хореографія). Фітнес» з гарантом освітньо-професійної програми кандидатом педагогічних наук Юлією Тараненко.

Юлія Петрівна приділила увагу переліку та обсягу обов’язкових і вибіркових компонентів освітньої програми, їх структурній і логічній побудові, що сприятиме наданню системних та якісних знань, умінь та навичок і забезпечить формування в здобувачів вищої освіти професійних компетентностей. Студенти-хореографи 1 курсу мали змогу взяти участь в обговоренні ОПП «Середня освіта (Хореографія). Фітнес», за якою вони навчаються. З ними спілкувалися здобувачі вищої освіти другого курсу, які обговорювали перспективи освітньої програми, поділилися досвідом будування власної освітньої траєкторії, а саме пояснили процедуру обрання дисциплін вільного вибору, які наразі засвоюють. Зустріч була досить інформативною та конструктивною. Дуже класно, що активна сучасна молодь поповнила ряди хореографічної родини.

 

За матеріалами кафедри

теорії та методики навчання

мистецьких дисциплін