Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4 Тимчасово переміщений до: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

Смолка Ольга Миколаївна

концертмейстер

Грамота за активну творчу діяльність та популяризацію музичного мистецтва у місті Бердянськ (Начальник відділу культури виконкому Бердянської міської ради М.Шостак, 2019 р.)
Наукометрика

ORCID iD

Google Scholar

Researcher iD

Scopus iD

ResearchGate iD

Біографія

Народилася 08 травня 1988 року в с. Новопетрівка Запорізької області. Початкову музичну освіту отримала в Бердянській дитячій музичній школі (клас викладача Н.Г. Філон). Після закінчення з відзнакою Харківського музичного училища ім. Б.М. Лятошинського за спеціалізацією «Фортепіано» (клас викладача О.В.Чередниченко, В.Т.Сазонової) у 2008 році вступила до Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського за спеціальністю «Музичне мистецтво»: спеціалізація «Фортепіано. Орган» (клас доцента Н.І.Руденко), спеціалізація «Музикознавство» (клас професора І.Л.Іванової), який закінчила в 2013 році з відзнакою.

Свою професійну діяльність почала ще студенткою – концертмейстером в Харківській дитячій музичній школі ім. М.А. Римського-Корсакова. З 2014 по 2017 рік працювала викладачем фортепіано, інструментального ансамблю та концертмейстером в Yunnan Normal University (м. Куньмін, КНР).

У 2017 році була прийнята на роботу до Бердянського державного педагогічного університету на кафедру теорії та методики мистецьких дисциплін.

Лауреат та учасник всеукраїнських та міжнародних конкурсів як піаніст-виконавець, концертмейстер (Дніпропетровськ, Запоріжжя, Мелітополь, Ужгород, Феодосія, Харків – Україна, Куньмін, Сямен, Ухань – КНР).

 

 

 

 

Наукові публікації:

2019

Смолка О.М. Музичне оформлення уроку класичного танцю на прикладі творів українських композиторів / О. М. Смолка. Підготовка майбутніх педагогів у контексті стандартизації початкової освіти: матеріали ІІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції (Бердянськ, 18 вересня 2019 р.). Бердянськ: БДПУ, 2019. 331 с. (С.302-306).

2020
Смолка О. М., Мальцева Е.В. Становлення українського народного танцю: метод дослідження українського танцювального фольклору в працях В. Верховинця, А. Гуменюка, Є. Зайцева  // Національно-патріотичне виховання в системі роботи закладів освіти: досягнення, проблеми, рішення: матеріали усеукраїнської науково-практичної конференції – Сєверодонецьк : ЛОІПО, 2020. – C. 60–62.

2021
Смолка О. М. Джерела інформальної освіти для вдосконалення знань з англійської мови студентами-хореографами (музикознавчий ракурс). Іноземні мови у вищій освіті: лінгвістичні, психолого-педагогічні та методичні перспективи: матеріали V Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції, Національний юридичний університет ім. Я.Мудрого. – Харків : НЮУ ім. Я.Мудрого, 2021. – С.180–183.