Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Павленко Юлія Сергіївна

викладач кафедри теорії та методики навчання мистецьких дициплін

Наукометрика

Біографія

Павленко Юлія Сергіївна народилася 10 січня 1990 р. у м. Бердянськ.  У 2006 р. вступила до Бердянського державного педагогічного університету. У 2010 році отримала диплом бакалавра за напрямом підготовки «Педагогічна освіта» та здобула кваліфікацію вчителя хореографії. У 2011 році отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Хореографія» та здобула кваліфікацію вчителя хореографії, вчителя етики та естетики, вихователя дошкільного навчального закладу. Своє навчання у БДПУ поєднувала з роботою у танцювальних колективах. У 2009 р. почала працювати в колективі спортивного бального танцю “Мрія” на базі будинку культури «Нафтохімик», у 2010 р. – керівником дитячого колективу. У 2012 р. і до сьогодення є тренером та керівником першого сальса клубу “Corazon” у м. Бердянськ.

У 2016 році взяла участь у 8-мигодинному майстер-класі з напрямку соціального танцю “Кізомба”. Упродовж 2017-2018 років була учасником фестивалів “Odessa Boom” (м.Одеса), “AfroLatin Touch” (м. Запоріжжя), у рамках яких проводила  майстер-клас “Salsa casino з двома партнерками”.

З 2019 року працює на посаді викладача кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету. Бере участь у міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференціях ( м. Полтава, м. Умань),  відвідує майстер-класи провідних хореографів.

 

ГРАМОТА

  1. Грамота за сумлінну працю на освітянській ниві, особистий внесок у розвиток творчих здібностей дітей і молоді та з нагоди 20-річчя спеціальності «Хореографія» (міський голова В.П.Чепурний, 2019 р.)