Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Третяк Олена Володимирівна

Наукометрика

Третяк Олена Володимирівна (10.08.1979, м. Бердянськ Запорізької обл.) – кандидат педагогічних наук (2013 р.).

У 2000 р. закінчила Бердянський державний педагогічний інститут імені П. Д. Осипенко за спеціальністю «Початкове навчання», спеціалізація «Фізичне виховання», отримала кваліфікацію –вчитель початкових класів та фізичної культури. З 2000 р. працювала старшим лаборантом кафедри фізичного виховання. З 2004 р. за сумісництвом працювала викладачем кафедри фізичного виховання Бердянського державного педагогічного університету.

З 2010 р. працює викладачем кафедри теорії та методики фізичного виховання Бердянського державного педагогічного університету.

У 2011 р. закінчила аспірантуру НПУ імені М. П. Драгоманова за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я).

У 2013 р. захистила кандидатську дисертацію «Методика фізичної підготовки студентів вищих педагогічних навчальних закладів до дій в екстремальних ситуаціях» (науковий керівник – Дубогай О.Д.).

З грудня 2014 р. – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання (3 2016 р. – кафедри фізичного виховання). З вересня 2016 р. – завідувач кафедри фізичного виховання.

Сфери наукових інтересів: виявлення, розробка та експериментальне обґрунтування ефективних засобів та методів розвитку рухових якостей і психофізичних функцій у процесі фізичної підготовки студентської молоді шляхом застосування фітнес-технологій.

Авторка 11 наукових статей, співавторка колективної монографії, співавторка наскрізної програми практик.

Нагороди: Почесна грамота ректора Бердянського державного педагогічного університету (2009 р.), Почесна грамота Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації (2013 р.).