Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Степанюк Катерина Іванівна

Наукометрика

Степанюк Катерина Іванівна (24.10.1986, м. Бердянськ Запорізької обл.) – кандидат педагогічних наук (2013 р.), доцент (2015 р.).

У 2008 р. з відзнакою закінчила Бердянський державний педагогічний університет й отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Початкове навчання» та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, практичного психолога в закладах освіти, організатора початкового навчання.

З 2009 по 2013 рр. навчалася в аспірантурі Бердянського державного педагогічного університету. У 2013 р. достроково захистила кандидатську дисертацію «Формування дослідницьких умінь майбутніх учителів початкової школи у процесі проектної діяльності» (науковий керівник –Крамаренко А. М.). У грудні 2015 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри початкової освіти.

Степанюк К. І. працює в Бердянському державному педагогічному університеті з вересня 2005 р. на кафедрі початкової освіти: спочатку старшим лаборантом, згодом асистентом, у 2010 р. обрана за конкурсом на посаду старшого викладача кафедри, а з вересня 2014 р. – доцент цієї ж кафедри.

Сфери наукових інтересів: професійна підготовка майбутніх учителів початкової школи, формування дослідницьких умінь майбутніх учителів початкової школи, впровадження сучасних технологій навчання у вищій школі.

Авторка 3 навчальних посібників, одноосібної монографії та понад 80 наукових праць.

Нагороди: Почесна грамота департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації (2013 р.).