Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Павленко Руслан Валентинович

Наукометрика

Павленко Руслан Валентинович (12.08.1988 р, м. Марганець, Дніпропетровської обл.) – викладач кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін.

У 2004 році, здобувши базову загальну середню освіту,вступає до Дніпропетровського училища культури на факультет «Хореографія». По закінченню навчання у 2008 році отримує диплом молодшого спеціаліста з присвоєнням кваліфікації керівника аматорського танцювального колективу, артиста ансамблю народного танцю.

З 2008 по 2012 роки працює педагогом з класичного та народно-сценічного танцю у зразковому хореографічному ансамблі «Браво» міста Марганець. Одночасно, починаючи з 2009 року, навчається у Бердянському державному педагогічному університеті, де спочатку отримує диплом бакалавра, а згодом спеціаліста.У 2013 році вступає до магістратури і розпочинає роботу на посаді викладача кафедри мистецьких дисциплін та методик їх навчання. У 2014 році отримує диплом магістра з присвоєнням кваліфікації викладача народно-сценічного танцю, вчителя хореографії.

Викладає дисципліни фахової підготовки студентів-хореографів,досліджує питання танцювальних культур різних народів світу, керує студентським ансамблем народного танцю «Калина», який має звання «Народний аматорський колектив профспілок України» і є учасником Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів.

Має почесні сертифікати професійного спрямування, подяки, грамоти, дипломи місцевого та обласного рівня.

Паралельно із роботою в БДПУ у 2017 році здобув професійну кваліфікацію балетмейстера, викладача, артиста у Рівненському державному гуманітарному університеті.