Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Ніконенко Тетяна Володимирівна

Наукометрика

Ніконенко Тетяна Володимирівна (11.03.1984, м. Кіровське Донецької області) – кандидат педагогічних наук, старший викладач.

У 2003 році закінчила з відзнакою Шахтарське педагогічне училище за спеціальністю “Початкове навчання”. З 2003 р. по 2006 р. працювала вчителем початкових класів та англійської мови у ЗОШ № 2, м. Кіровське, Донецької області. У 2007 році закінчила магістратуру за спеціальністю “Українська мова та література” і отримала кваліфікацію магістра філології, фахівця з української мови та літератури, викладача. З 2006 р. по 2011 р. працювала вчителем початкових класів та англійської мови у ЗОШ № 2, м. Бердянськ. Стаж роботи в загальноосвітньому закладі – 8 років. Має кваліфікацію “Вчитель I категорії”, педагогічне звання “старший вчитель”. У 2010 році брала участь у конкурсі “Вчитель року”. З вересня 2011 року працює старшим викладачем кафедри початкової освіти. У 2012 році закінчила з відзнакою магістратуру Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю “Початкова освіта” та здобула кваліфікацію викладача педагогіки та методики початкової освіти.

У 2014 році вступила до аспірантури без відриву від виробництва Бердянського державного педагогічного університету. У 2018 році захистила кандидатську дисертацію “Підготовка магістрів початкової освіти до застосування технології контекстного навчання” (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Л. В. Коваль).

Сфера наукових інтересів: проблеми початкової математичної освіти.