Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4 Тимчасово переміщений до: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

Савицька Олена Станіславівна

старший викладач кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти БДПУ

Грамота Уманського державного педагогічного університету ім. П.Тичини за високий рівень підготовки команди до Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта», 2014 рік
Почесний диплом Міністерства  освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України за активну роботу з упровадження педагогічних інновацій у навчально-виховний процес, 2013 рік
Грамота БДПУ за високий професіоналізм, бездоганну сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та виховання молоді, високі досягнення у професійній діяльності, 2012 рік
Почесна грамота управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів,плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди Дня науки, 2012 рік
Почесна грамота Міністерства  освіти і науки, молоді та спорту України, за підготовку студентів до ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Трудове навчання», 2011 рік
Нагрудний знак «Відмінник освіти України» (№31595 наказ №455-к  від 01.07.08) 2008 рік
Почесний диплом Міністерства  освіти і науки України, Академія педагогічних наук України за особистий творчий внесок в удосконалення процесу навчання і виховання молоді, 2008 рік
Наукометрика

ORCID iD

Google Scholar

Researcher iD

Scopus iD

ResearchGate iD

Біографія

У 1989 році закінчила навчання у Бердянському державному педагогічному інституті ім. П.Д. Осипенко, за спеціальністю педагогіка і методика початкового навчання та з 1989 року працювала вчителем початкових класів.

З 1994 року Олена Станіславівна працювала вчителем обслуговуючої праці в загальноосвітній школі №13 м. Бердянська. За час роботи не однократно приймала участь у конкурсах та виставках, учні під її керівництвом займали призові місця на міських, обласних та всеукраїнських олімпіадах.

Була учасницею Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-1998» в м. Рівному, нагороджена дипломом. Є переможцем міського конкурсу «Вчитель року – 2002», нагороджена грамотою. У 2004 році зайняла ІІ місце в обласному конкурсі авторських програм в номінації «обслуговуюча праця», нагороджена грамотою.

Має вищу категорію, педагогічне звання – «Вчитель-методист»; нагороджена знаком «Відмінник освіти України».

У 2007 році закінчила Бердянський державний педагогічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання» та отримала кваліфікацію: вчитель трудового навчання, конструювання та моделювання одягу, креслення та безпеки життєдіяльності.

У 2008 році закінчила Бердянський державний педагогічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання» та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти.

З 2009 року Олена Станіславівна працює асистентом кафедри теорії та методики технологічної та професійної освіти. Бердянського державного педагогічного університету, плідно поєднує викладацьку і наукову роботу. За безпосередньою участю Олени Станіславівни розроблено і впроваджено ряд навчальних програм для студентів факультету та учнів загальноосвітніх шкіл. З 2010 року навчалась в аспірантурі Бердянського державного педагогічного університету зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методики трудового навчання. Закінчила аспірантуру Бердянського державного педагогічного університету без відриву від виробництва в 2013 році. Темою дисертаційного дослідження є: «Формування інтересу до технологічного профілю навчання в учнів основної школи».

Має загальній стаж педагогічної роботи понад 28 років 10 з яких у вищому навчальному закладі освіти.

Наукова діяльність

  1. Савицька О.С. Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія 5 «Педагогічні науки: реалії та перспективи». – К. : НПУ імені М. П. Драгоманова, 2015. – Вип. 51. – С. 236–238. Фахове видання.
  2. Савицька О.С. Психолого-педагогічні проблеми сільської школи: збірник наукових праць Уманського державного педагогічного університету ім.. Павла Тичини / [ред.. кол. Безлюдний О.І.(гол. ред.) та інші]. – Умань.: ФОП Жовтий О.О., 2015. – Випуск 52. – С. 127-131.Фахове видання.
  3. Савицька О.С. Вишиванка для пряника – солодке мистецтво / О.С. Савицька // Трудова підготовка в рідній школі: Науково-методичний журнал №1, 2016, С.25-29. Фахове видання.
  4. Савицька О.С. Карбування серветками або пейп-арт / О.С. Савицька // Трудова підготовка в рідній школі:  Науково-методичний журнал №4, 2016, С. 38-41. Фахове видання.
  5. Савицька О.С. Технологія з архіву. Ялинкова іграшка прапрабабусі / О.С. Савицька // Трудова підготовка в рідній школі: Науково-методичний журнал №4, 2016, С. 51- Фахове видання.

Наукові інтереси

Удосконалення процесу підготовки вчителів трудового навчання та технологій.

E-mail викладача: os_savicka@bdpu.org.ua