Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4 Тимчасово переміщений до: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

Овсянніков Олександр Сергійович

доцент кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики

кандидат педагогічних наук

Наукометрика

ORCID iD

0000000349723472

Google Scholar

lzj4XNcAAAAJ&h

Researcher iD

D-8364-2019

Scopus iD

ResearchGate iD

Ovsyannikov_Oleksandr

Біографія

Овсянніков Олександр Сергійович народився 6 квітня 1977 року в м. Оріхів Запорізької області. У 1994 році закінчив середню загально-освітню школу № 16 м. Бердянськ.

У 1999 р. Овсянніков О.С. закінчив фізико-математичний факультет Бердянського державного педагогічного інституту ім. П.Д. Осипенко й одержав диплом за спеціальністю “Фізика”, здобувши кваліфікацію “Вчитель фізики, інформатики та обчислювальної техніки”.

У 2013 р. з відзнакою закінчив Бердянський державний педагогічний університет та здобув другу вищу освіту за спеціальністю “Професійна освіта (Комп’ютерні технології)”, здобувши кваліфікацію “Інженер комп’ютерних технологій, педагог, дослідник в галузі комп’ютерних технологій”.

У 2013 році захистив кандидатську дисертацію “Проектування комп’ютерного середовища науково-дослідної роботи майбутніх інженерів-педагогів у вищих навчальних закладах” й одержав диплом кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України у 2016 році присвоєне вчене звання доцента кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні.

Наукові інтереси

Використання ІКТ в освіті

E-mail: os_ovsyannikov@bdpu.org.ua
Facebook: https://www.facebook.com/vinniaso