Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4 Тимчасово переміщений до: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

Антоненко Олександр Володимирович

доцент

кандидат технічних наук

Нагрудний знак "Відмінник освіти"
Наукометрика

ORCID iD

0000000295424791

Google Scholar

Q5hbCKsAAAAJ

Researcher iD

D92332019

Scopus iD

ResearchGate iD

Antonenko_Aleksandr

Біографія

У 2001 році закінчив фізико-математичний факультет Бердянського державного педагогічного інституту ім. П. Д. Осипенко за спеціальністю фізика та основи інформатики.

Трудову діяльність розпочав у 2001 році викладачем фізики, інформатики та математики в Бердянському професійному будівельному ліцеї (сьогодні Державний навчальний заклад „Бердянський центр професійно-технічної освіти”).

У 2003‑2006 рр. навчався в аспірантурі Кременчуцького державного політехнічного університету та працював за сумісництвом асистентом кафедри верстатів та верстатних комплексів Кременчуцького державного політехнічного університету (м. Кременчук).

28 листопада 2006 р. в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» (м. Київ) захистив дисертацію за темою «Вдосконалення гідрорізних розкрійних верстатів на основі нових компонувальних рішень» на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.11 зі спеціальності 05.03.01 – процеси механічної обробки, верстати та інструменти (науковий керівник – доктор технічних наук, професор О.Ф. Саленко).

З 2006 р. працював старшим викладачем кафедри комп’ютерних систем та мереж Бердянського державного педагогічного університету.

У 2007 р. обраний завідувачем кафедри комп’ютерні системи та мережі Бердянського державного педагогічного університету

У вересні 2010 р. обираний завідувачем кафедри фундаментальних та інженерно-педагогічних дисциплін інституту освітніх інженерно-педагогічних технологій Бердянського державного педагогічного університету.

29 березня 2012р. рішенням атестаційної колегії МОНМС України присвоєне вчене звання доцента.

У 2014 році закінчив Українську інженерно-педагогічну академію  і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Професійна освіта. Енергетика» і отримав кваліфікацію “Інженер-електрик в енергетичній сфері, викладач дисциплін в галузі електроенергетики”.

Нагороди: почесна грамота Управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації (2009 р.); почесна грамота Міністерства освіти і науки України (2012 р.); нагрудний знак “Відмінник освіти” (2015).

Email: ov_antonenko@bdpu.org.ua
Блог: http://antalex79.blogspot.com/