Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4 Тимчасово переміщений до: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

Мацухова Єлизавета Євгенівна

викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини БДПУ

Наукометрика

Google Scholar

RBms8LQAAAAJ&hl

Publons

4773888

Scopus iD

ResearchGate iD

Біографія
Освіта:
У 2018 році закінчила факультет фізичного виховання Бердянського державного педагогічного університету та отримала кваліфікацію «Вчитель фізичної культури».
 У 2019 році на базі Бердянського державного педагогічного університету закінчила  з відзнакою магістратуру за спеціальністю «Фізична культура і спорт» та отримала кваліфікацію «Інструктор-методист з фізичної культури і спорту. Викладач закладу вищої освіти (Фізичне виховання).
Трудова діяльність:
З 2018 року працювала у Бердянському державному педагогічному університеті на посаді диспетчера факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини.
З 2020 року і по теперішній час працює на посаді викладача кафедри теорії та методики фізичного виховання.
Сфера наукових інтересів: під час навчання працювала над науковими темами кваліфікаційної та дипломної роботи: «Оцінка рівня фізичного стану та фізичної підготовленості студентів гуманітарних та технічних спеціальностей»; «Визначення рівня фізичної та розумової працездатності студентів технічних спеціальностей з різним рівнем фізичного стану»,  участь у наукових конференціях: Всеукраїнський фестиваль науки, студентська наукова секція «Фізична культура та фізичне виховання різних груп населення» (Бердянськ, 15 – 18 травня 2018 р); ІІІ Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Актуальні проблеми фізичної культури, спорту і здоров’я» (Черкаси, 24 – 25 травня 2018 р), ХХ Міжнародна науково- практична конференція молодих учених “Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту різних груп населення” ( м.Суми 21-22 жовтня 2020 року).
Викладає дисципліни:
  • «Технології фітнес програм аеробної спрямованості»;
  • «Сучасні фітнес-технології».