Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4 Тимчасово переміщений до: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

Кондакова Людмила Олександрівна

кандидатка філологічних наук

старша викладачка кафедри соціальних комунікацій
Бердянського державного педагогічного університету

Наукометрика

Контактна інформація

Електронна скринька: ludmilakondakova58@gmail.com

 

Кваліфікація

У 1981р. закінчила Київський державний університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Українська мова та література» та здобула кваліфікацію філолога, викладача української мови і літератури.

Упродовж з 1984 року по 1988 рр. навчалася в аспірантурі при Київському державному університеті ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Мови народів СРСР (українська)» . У 1990 році успішно захистила кандидатську дисертацію на тему: «Морфонологічні процеси у системі української науки». Науковий керівник – доктор філологічних наук, професор Тоцька Ніна Іванівна. У 2003 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри управління та соціальних технологій.

 

Досвід роботи

З 1981 року почала працювати асистентом кафедри української та російської мов та літератур при Бердянському державному педагогічному інституті імені П. Д. Осипенко. Упродовж 1991–1993 рр. виконувала обов’язки декана факультету української та слов’янської філології БДПІ. З 1994 до 2012 року працювала в Азовському регіональному інституті управління. Проректор з навчальної роботи Азовського регіонального інституту управління (1994–2007рр.)  Директор ВСП “Азовський регіональний інституту управління Запорізкього національного технічного університету” (2008–2012рр.). З 2012 року працювала на посаді доцентки кафедри філологічних дисциплін, а потім і до тепер – кафедри соціальних комунікацій.

 

Професійні та наукові інтереси

Основний напрям наукової діяльності – практична стилістика, літературний стиль, публіцистика.

Авторка понад 20 наукових і навчально-методичних праць, зокрема монографій, навчальних посібників, методичних рекомендацій, наукових статей.

Пройшла підвищення кваліфікації у Національній академії педагогічних наук України ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Центральний інститут післядипломної освіти (10 березня – 9 жовтня 2015 року). Тема роботи: «Медіатекст як засіб формування особистості».

 

Нагороди

Грамота управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації за досягнуті успіхи у професійній діяльності та з нагоди Дня науки України (2005 р.)

 

Грамота Кабінету міністрів України за значний особистий внесок у розвиток освіти, сумлінну працю і високий професіоналізм (2004 р.)

 

Нагороджена грамотою Кабінету міністрів України за значний особистий внесок у розвиток освіти, сумлінну працю і високий професіоналізм (2004 р.),

 

Нагороджена грамотою управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації за досягнуті успіхи у професійній діяльності та з нагоди Дня науки України (2005 р.).

У серпні 2015 року нагороджена нагрудним знаком «Василь Сухомлинський».

У грудні 2018 року нагороджена почесною нагородою від міського голови медаллю «За вагомий внесок у розвиток міста Бердянська».

 

Інші види діяльності

  1. ІІІ Міжрегіональна студентська конференція “Медіакартина світу: формування особистості під впливом медіа”, 16 травня 2019 року (м. Бердянськ)
  2. ІІ Міжнародна науково-практична конференція ” Людина у мовному просторі: історична спадщина, проблеми, перспективи розвитку”, 17-18 травня 2018 року (м.Бердянськ)

 

Останні публікації

 

2015

  1. Кондакова Л.О. Практична стилістика: [навчально-методичний комплекс]/ Л. О. Кондакова – Бердянськ, 2015 – 82 с.

2017

  1. Кондакова Л.О. Публіцистика: [навчально-методичний комплекс]/ Л. О. Кондакова – Бердянськ, 2017 – 56 с.

2018

  1. Кондакова Л.О. Історія журналістики: [навчально-методичний комплекс]/ Л. О. Кондакова – Бердянськ, 2018 – 126 с.

2019

  1. Кондакова Л. О. Сучасні тенденції розвитку мови ЗМІ в Україні. Медіакартина світу: формування особистості під впливом медіа : ІІІ Міжрегіональна студентська конференція, 16 травня 2019 р.: тези доповідей. Бердянськ: БДПУ, 2019. С. 87–91.