Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4 Тимчасово переміщений до: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

Мацейко Наталія Володимирівна

асистент

Наукометрика

ORCID iD

0000000321952070

Google Scholar

VpQAAAAJ

Researcher iD

E-5272-2019

Scopus iD

ResearchGate iD

Nataliya_Mykhailenko

Освіта:

У 2017 році закінчила Бердянський державний педагогічний університет за спеціальністю «Соціальна педагогіка» та здобула кваліфікацію «Викладач соціальної педагогіки. Практичний психолог у навчальних закладах».

Трудова діяльність:

З 2015 по 2017 роки працювала на посаді соціального працівника (з 2017 р. – на посаді координатора) в мобільній бригаді м. Бердянська з надання соціально-психологічної допомоги особам, що постраждали від насильства, в рамках проекту «Посилення гуманітарної відповіді на потреби найбільш вразливих категорій жінок та дівчат підлітків в умовах збройного конфлікту на сході України: зміцнення міжвідомчої системи попередження і подолання гендерно-обумовленого насильства та забезпечення доступу до послуг з охорони репродуктивного здоров’я», що реалізувався Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я», та за підтримки ФНООН (з 2017 р. реалізується Запорізькою обласною організацією «Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія» та за підтримки ФНООН).

З 2018 року працює на посаді асистента кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Бердянського державного педагогічного університету.

Загальний стаж практичної та педагогічної діяльності: 3 роки.

Сфера наукових інтересів: проблема попередження гендерно-обумовленого насильства в Україні.

Підвищення кваліфікації:

 • Пройшла тренінговий курс «Організація діяльності з надання допомоги військовим та ВПО» в рамках проекту «Спільноти самодопомоги» (сертифікат, 2015 р.);
 • Пройшла тренінговий курс для членів мобільних бригад з питань попередженння гендерно-обумовленого насильства та надання соціально-психологічних послуг в рамках проекту «Посилення гуманітарної відповіді на потреби найбільш вразливих категорій жінок та дівчат-підлітків в умовах збройного конфлікту на сході України. (сертифікат, 2015 р., 2016 р.);
 • Пройшла тренінговий курс «Мінімальні стандарти захисту прав дитини при гуманітарних діях» (ЗОБФ «Улыбка ребёнка») (сертифікат, 2016 р.);
 • Пройшла тренінговий курс із розвитку спроможності працівників мобільних команд надавати психологічну підтримку ветеранам АТО, у тому числі попередження випадків гендерного насильства в їх сім’ях у проекті «Посилення спроможності українських громад приймати внутрішньо переселених осіб» (сертифікат, 2016 р., 2017 р.);
 • Пройшла тренінговий курс «Інклюзія чи ексклюзія позитивних людей» (БО «Мережа 100% життя. Запоріжжя.» (сертифікат, 2017 р.);
 • Пройшла освітній курс «Корпоративна соціальна відповідальність» (сертифікат № 413-157-513-5765 від 01.01.2019 р.).
 • Пройшла онлайн-курс «Перша психологічна допомога в екстрених і кризових ситуаціях» (сертифікат № 028722 від 05.05.2020 р.).
  • Учасник освітнього курсу «Я – професіонал в МАК (метафоричних асоціативних картах)» (ГО «Інститут психологічних знань «АЛЬФАМАК», сертифікат № 0138 від 15.03.2020 р.)
  • Учасник освітнього онлайн-курсу «Академічна доброчесність в університеті» (сертифікат № 030801 від 24.05.2020 р.)
  • Підвищено кваліфікацію за програмою освітнього курсу «Арт-терапевтичні оздоровчі технології» (ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди», свідоцтво про підвищення кваліфікації № 015/20 від 30.06.2020 р.)
  • Учасник конференції для та про підлітків «Віртуально про реальне» (МБФ «СНІД ФОНД «Схід-Захід», МБФ «Альянс громадського здоров’я», сертифікат від 17.09.2020 р.)
  • Учасник тренінгу «Протидія сексуальному насильству над дітьми в Україні» (NGO RESOURCE CENTER, WORLD CHILHOOD FOUNDATION, сертифікат від 16.04.2021 р.)
  • Учасник воркшопу з кризових комунікації «Врегулювання конфліктів за принципами інженерії порозуміння» (Український центр ненасильницького спілкування і примирення «Простір гідності», сертифікат від 14.06.2021 р.)

Нагороди:

У 2020 році нагороджена подякою Ради Молодих Учених БДПУ за популяризацію сучасної науки та активну наукову діяльність.

У 2021 році нагороджена грамотою Ради Молодих Учених БДПУ за вагомий особистий внесок у справу розвитку науки і освіти, високий професіоналізм та підготовку призера Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

У 2021 році нагороджена грамотою ректора БДПУ за активну наукову діяльність, підготовку студентки-переможниці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Викладає дисципліни:

 • Формування гендерної культури;
 • Арт-терапевтичні оздоровчі технології у роботі фахівця соціальної сфери.