Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Сизко Ганна Іванівна

кандидат психологічних наук, доцент

Грамота Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність, упровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, підвищення кваліфікації та перепідготовку спеціалістів, видання наукової та навчально-методичної літератури (2013 р.).
Грамота ректора Бердянського державного педагогічного університету за наукові досягнення та плідну працю (2015 р.).
Грамота голови Ради молодих учених Бердянського державного педагогічного університету за популяризацію сучасної науки та активну наукову діяльність (2017 р.).
Наукометрика

Google Scholar

0AAAAJ

Researcher iD

D-9826-2019

Scopus iD

ResearchGate iD

Anna_Syzko

Біографія

У 2007 р. з відзнакою закінчила Бердянський державний педагогічний університет, отримала кваліфікацію «Викладач педагогіки».

У 2010 р. закінчила аспірантуру Бердянського державного педагогічного університету зі спеціальності 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія.

У 2012 р. захистила кандидатську дисертацію «Психологічні особливості розвитку гуманного ставлення до людей із фізичними вадами у майбутніх педагогів» (науковий керівник – В. Л. Зливков).

У 2016 р. завершила повний курс навчання фахівців з напрямку «Арт-терапія» за програмою підготовки «Арт-терапія в роботі психолога з дітьми та дорослими».

У 2017 р. здобула кваліфікацію «Практичний психолог».

 

Трудова діяльність:

З 2006 р. працює у Бердянському державному педагогічному університеті.

2012 р. – 2020 р. старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії.

З 2020 р. – доцент кафедри прикладної психології та логопедії.

 

Сфера наукових інтересів:

Професійні аспекти діяльності педагога, психологія дітей з особливими потребами, юнгіанське аналітичне консультування, арт-терапія.

Авторка 1 одноосібної та 1 колективної монографії, 37 наукових статей.

 

Підвищення викладацької майстерності:

Учасниця численних міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференцій, конгресів, освітніх форумів, фестивалів.

Сертифікований арт-терапевт, учасник програми Intel® «Навчання для майбутнього» з використання інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні навчальних предметів відповідно до Державного стандарту освіти України.

Учасник навчальних тренінгів «Корекція психосоматичних проявів засобами арт-терапії» (2014 р.), «Перша психологічна допомога дітям в надзвичайних ситуаціях» (2015 р.), «Казкотерапія у роботі з дітьми та дорослими» (2015 р.), «Ґудзики в роботі психолога» (2016 р.). Успішно пройшла теоретико-практичний курс: «Казкотерапія дитячих проблем та аналіз слов’янських казок» (2015 р.).

Член ГО «Південно-східна українська асоціація практичних психологів та арт-терапевтів».

 

Викладає дисципліни:

  • Психологія загальна
  • Психологія педагогічна
  • Спеціальна психологія
  • Психологія осіб із сенсорними порушеннями

 

Адреса електронної пошти: sizko71108@gmail.com