Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net
0612891206
+380960007749

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4 Тимчасово переміщений до: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

Мицик Ганна Михайлівна

старший викладач

кандидат педагогічних наук

Наукометрика

Researcher iD

E-1509-2019

Scopus iD

ResearchGate iD

Біографія

У 2014 р. закінчила Інститут соціально-педагогічної та корекційної освіти Бердянського державного педагогічного університету за напрямом підготовки «Корекційна освіта (логопедія)» і отримала диплом бакалавра та здобула кваліфікацію «Дефектолог. Вихователь дітей з вадами психофізичного розвитку».

У 2015 р. закінчила з відзнакою магістратуру зазначеного вище ВУЗу за спеціальністю «Корекційна освіта» та здобула кваліфікацію «Логопед. Викладач корекційної педагогіки».

З 2015 р. навчається в аспірантурі Запорізького національного університету за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. Тема дисертаційного дослідження: «Формування готовності майбутніх вчителів-логопедів до професійної діяльності в сільській місцевості» (науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор Р. В. Клопов). 

У 2019 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Формування готовності майбутніх вчителів-логопедів до професійної діяльності в сільській місцевості» у спеціалізованій вченій раді Д 17.051.09 Запорізького національного університету зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Р. В. Клопов.

 

Трудова діяльність:

2015-2020 рр. – асистент кафедри прикладної психології та логопедії БДПУ.

З 2020 р. працює на посаді старшого викладача кафедри прикладної психології та логопедії БДПУ.

 

Сфера наукових інтересів:

Використання інформаційно-комунікаційних технологій в професійній підготовці майбутніх вчителів-логопедів.

Авторка 16 наукових статей.

 

Підвищення викладацької майстерності:

Учасниця міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференцій, семінарів та тренінгів: «Діджиталізація та цифрові інструменти у вищій школі”» (2020 р.), «Викладачі 4.0: ефективні підходи для дистанційної освіти» (2020 р.), «Освітній десант. Онлайн» (2020 р.); «Інструменти фасилітації для проведення ефективних навчальних заходів в онлайн-форматі» (2021 р.), «Організація дистанційного навчання в закладах освіти з використанням навчальної платформи Moodle» (2021 р.).

У 2021 році взяла участь у курсах з підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «ARS DOCENDI» (180 годин); пройшла онлайн-стажування на базі Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie «New and innovation teaching methods» (120 год). Отримала сертифікати, що засвідчують участь. Член ГО «Українська асоціація корекційних педагогів».

 

Викладає дисципліни:

  • Спеціальна методика початкового навчання мови та розвитку мовлення
  • Тренінг особистісного зростання вчителя-логопеда
  • Спеціальна дошкільна педагогіка
  • Інформаційно-комунікативні технології в логопедичній роботі
  • Корекційно-реабілітаційні служби та соціально-правове забезпечення

 

Адреса електронної пошти: kolibri07s@ukr.net