Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4 Тимчасово переміщений до: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

Сизко Ганна Іванівна

Доцент кафедри прикладної психології та логопедії

Кандидат психологічних наук

Наукометрика

ORCID iD

Anna Syzko

Google Scholar

Hanna Syzko

Researcher iD

Syzko Anna

Scopus iD

ResearchGate iD

Anna Syzko

Біографія

У 2007 р. з відзнакою закінчила Бердянський державний педагогічний університет, отримала кваліфікацію «Викладач педагогіки».
У 2010 р. закінчила аспірантуру Бердянського державного педагогічного університету зі спеціальності 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія.
У 2012 р. захистила кандидатську дисертацію «Психологічні особливості розвитку гуманного ставлення до людей із фізичними вадами у майбутніх педагогів» (науковий керівник – В. Л. Зливков).
У 2016 р. завершила повний курс навчання фахівців з напрямку «Арт-терапія» за програмою підготовки «Арт-терапія в роботі психолога з дітьми та дорослими».
У 2017 р. здобула кваліфікацію «Практичний психолог».

 

Трудова діяльність:
З 2006 р. працює у Бердянському державному педагогічному університеті.
2012 р. – 2020 р. старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії.
З 2020 р. – доцент кафедри прикладної психології та логопедії.

 

Сфера наукових інтересів:
Професійні аспекти діяльності педагога, психологія дітей з особливими потребами, юнгіанське аналітичне консультування, арт-терапія.
Авторка 1 одноосібної та 1 колективної монографії, 48 наукових статей.

 

Підвищення викладацької майстерності:
Учасниця численних міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференцій, конгресів, освітніх форумів, фестивалів.
Сертифікований арт-терапевт, учасник програми Intel® «Навчання для майбутнього» з використання інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні навчальних предметів відповідно до Державного стандарту освіти України.
Учасник навчальних тренінгів «Корекція психосоматичних проявів засобами арт-терапії» (2014 р.), «Перша психологічна допомога дітям в надзвичайних ситуаціях» (2015 р.), «Казкотерапія у роботі з дітьми та дорослими» (2015 р.), «Ґудзики в роботі психолога» (2016 р.). Успішно пройшла теоретико-практичний курс: «Казкотерапія дитячих проблем та аналіз слов’янських казок» (2015 р.).
Стажування за кордоном (2017 р.) за програмою «Інноваційний навчальний заклад 21 століття – європейський досвід в рамках LLP моделі Європейської комісії» Фундація Central European Academy Studies and Certifacation (CEASC) Центральноєвропейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC) у співпраці з Університетом Суспільних наук (UNS), м. Лодзь (Польща) та компанією Consulting Group 2027, м. Лодзь (Польща).
Отримано диплом Київського юнгіанського інституту за спеціалізацією Юнгіанське консультування та присвоєно кваліфікацію Юнгіанський консультант (2018 р.).
Володіння іноземними мовами на рівні B2 «Language Teaching Translating». Certificate of achievement (2020 р.).
Пройшла повний курс викладацької майстерності за програмою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «ARS DOCENDI» (2021 р.).

 

Нагороди:

  1. Грамота за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність, упровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, підвищення кваліфікації та перепідготовку спеціалістів, видання наукової та навчально-методичної літератури (Департамент освіти і науки, молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації, 2013 р.)
  2. Грамота ректора Бердянського державного педагогічного університету за наукові досягнення та плідну працю (2015 р.).
  3. Грамота голови Ради молодих учених Бердянського державного педагогічного університету за популяризацію сучасної науки та активну наукову діяльність (2017 р.).

 

Член ГО «Південно-східна українська асоціація практичних психологів та арт-терапевтів».

 

Викладає дисципліни:

  • Загальна психологія
  • Психологія педагогічна
  • Основи патопсихології та психотерапії
  • Нейро- та патопсихологія в спеціальній освіті
  • Конфліктологія та основи медіації в інклюзивному просторі

 

Адреса електронної пошти: sizko71108@gmail.com