Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4 Тимчасово переміщений до: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

Анастасова Наталя Миколаївна

старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії

Грамоти ректора за сумлінну працю та з нагоди Дня працівників освіти (2015 р.) та за вагомий особистий внесок у справу розвитку науки й освіти, активну громадську діяльність та високий професіоналізм (2018 р.)
Наукометрика

Google Scholar

LVC3KDkAAAAJ

Researcher iD

E-4199-2019

Scopus iD

ResearchGate iD

Біографія

У 2007 році закінчила соціально-педагогічний факультет Бердянського державного педагогічного університету й одержала диплом з відзнакою зі спеціальності «Дефектологія. Логопедія. Дошкільне виховання».

У 2008 році закінчила магістратуру соціально-педагогічного факультету БДПУ і отримала диплом з відзнакою зі спеціальності 8.01010501 Корекційна освіта (за нозологіями).

З 2014 року до 2021 року – навчалася в аспірантурі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (спеціальність 13.00.03 – корекційна педагогіка).

 

Трудова діяльність:

З 2007 р. по 2010 р. працювала методистом у методичному кабінеті при соціально-педагогічному факультеті БДПУ.

З 2012 р. по 2015 р. – асистент кафедри прикладної психології та логопедії.

З 2015р. – старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії.

З 2017 р.по 2021 р. – керівник Логопедичного навчального консультативного пункту для батьків та дітей з особливими освітніми потребами при кафедрі прикладної психології та логопедії.

У 2019 році виграла субгрант «Науково-дослідний центр інклюзивної освіти «LOGOLAB» в рамках проєкту Concept School від молодіжної громадської організації Edison Space Coworking за підтримки американського фонду USAID.

 

Сфера наукових інтересів:

Професійна компетентність вчителя-логопеда; соціально-емоційний розвиток дітей з тяжкими порушеннями мовлення.

Авторка 33 наукових статей.

Член ГО «Українська асоціація корекційних педагогів».

 

Підвищення викладацької майстерності:

Учасниця міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференцій.

Курси підвищення кваліфікації педагогів СЗО м. Бердянська та району «Інклюзія в освіті».

Вебінар «Особливості дистанційного навчання дітей з особливими освітніми потребами» (2020 р.), «Використання багатофункціональних практично-діяльнісних посібників на заняттях» (2020 р.), «Особливості мовленнєвого розвитку дітей з аутизмом» (2020 р.), «Анатомічна логопедія» (2020 р.), «Нейропсихологічний підхід до труднощів у навчанні» (2021 р.); онлайн-логофорум «Складова структура слова: порушення та корекція» (2020 р.); вебінари-практикуми: «Ігри для розвитку мовлення у дітей з ООП» (2020 р.), «Ігри для розвитку мовлення у дітей з ООП», «Ігри для розвитку мовлення у дітей з ООП» (2020 р.), «Фізіологія ЦНС для логопедів» (2020 р.), «Використання музично-логоритмічних ігор в роботі логопеда» (2020 р.); онлайн-проєкт «150+ідей логопедичного заняття. Постановка звуків» (2020 р.). Міжнародній конференції «Голос та мовлення: від можливостей до реальності» (2021 р.). Вебінар – практикум «Практичні методи та прийоми при корекції артикуляційнної диспраксії» (2021 р.). Optimization of Teaching and Learning in a Covid-19 Era Conference Proceedings of the 1st International Conference January 27-29, 2021. European scientific discussions Abstracts of III International Scientific and Practical Conference Rome, Italy 1-3 February 2021. Science and education: problems, prospects and innovations Abstracts of V International Scientific and Practical Conference Kyoto, Japan 4-6 February 2021. International online сongress”VOICE and SPEECH: development trends in the XXI century (25-26 September 2021).

 

Нагороди:

Грамота за сумлінну працю та з нагоди Дня працівників освіти (Ректор БДПУ В. А. Зарва, 2015 р.)

Подяка за досягнення вагомих успіхів у науково-дослідницькій роботі зі студентською молоддю (Ректор СДПУ ім. А.С Макаренка, Ю.О. Лянной, 2019 р.).

Грамоти за вагомий особистий внесок у справу розвитку науки й освіти, активну громадську діяльність та високий професіоналізм (Рада молодих учених БДПУ, 2018 р., 2020 р.)

Подяка за активну наукову діяльність, підготовку студентів до Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (Ректор БДПУ І. Т. Богданов, 2021 р.).

 

Викладає дисципліни:

  • Вступ до спеціальності «Спеціальна освіта»
  • Логоритміка та ігри в логопедичній роботі
  • Розвиток загально-моторного праксису у дітей з особливими освітніми потребами
  • Нейропсихолінгвістика
  • Організація та планування роботи фахівців спеціальної та інклюзивної освіти
  • Організація та планування логопедичної роботи
  • Спецметодика роботи гувернера-дефектолога з дітьми з особливими освітніми потребами

 

Адреса електронної пошти: anastasova_natalya@ukr.net