Бердянський державний педагогічний університет

Приймальна ректора:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Адреса:

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4 Тимчасово переміщений до: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

Мороз-Рекотова Леся Вікторівна

асистент кафедри дошкільної освіти

аспірантка БДПУ

Наукометрика

Google Scholar

LX3VW5gAAAAJ

Researcher iD

E-4029-2019

Scopus iD

E-4029-2019

ResearchGate iD

Lesya_Moroz-Rekotova

Біогрфія

Освіта:

У 2000 р. закінчила педагогічне училище Дніпропетровського державного університету за спеціальністю «Дошкільне виховання», отримала кваліфікацію «вихователь в дошкільних закладах». У 2004 році закінчила Бердянський державний педагогічний університет за спеціальністю «Дошкільне виховання» та здобула кваліфікацію «вихователь дітей дошкільного віку, практичний психолог в закладах освіти». У 2006 р. здобула кваліфікацію «викладач дошкільної педагогіки та психології, методик дошкільної освіти» за спеціальністю «Дошкільне виховання».

 

Трудова діяльність:

2004 р. – практичний психолог у Раївській середньоосвітній школі-інтернаті (Дніпропетровська область).

2005 – 2006 рр. – практичний психолог у комунальному дошкільному навчальному закладі загального розвитку (ясла-садок) № 40 «Калинка» відділу освіти виконкому Бердянської міської ради Запорізької області.

2006 – 2013 рр. – вихователь-методист КДНЗ № 40 «Калинка» м. Бердянськ.

2013 – 2014 рр. – асистент кафедри дошкільної освіти Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти Бердянського державного педагогічного університету.

З 2014 – 2016 рр. – старший викладач кафедри дошкільної освіти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти.

З 2016 р. – аспірантка Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю «Професійна освіта (за спеціалізаціями)».

 

Сфери наукових інтересів: культура мовлення вихователя закладу дошкільної освіти; розвиток мовлення дітей дошкільного віку.

 

Підвищення професійного рівня:

Учасник тренінгу для педагогів «Ігри для інтелектуального розвитку дитини» (сертифікат).

 

Нагороди:

У 2007 році нагороджена грамотою відділу освіти Бердянського міськвиконкому за сумлінне ставлення до своїх обов’язків, творчий підхід до роботи, реалізацію інноваційних технологій в навчально-виховному процесі до Дня працівника освіти.

У 2008 році нагороджена грамотою відділу освіти Бердянського міськвиконкому за успіхи в навчанні та вихованні підростаючого покоління, сумлінне ставлення до службових обов’язків до Дня працівників освіти.

У 2009 році нагороджена грамотою відділу освіти Бердянської міської ради за творчі успіхи в удосконаленні змісту навчально-методичної роботи та підвищення якості навчально-виховного процесу.

У 2010 році нагороджена грамотою управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за участь та перемогу у Другому обласному конкурсі освітніх проектів у галузі дошкільної освіти.

У 2010 році нагороджена почесною грамотою управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, досягнення у професійній діяльності та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти.

У 2012 році нагороджена почесною грамотою управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за активну участь в ІІ турі четвертого обласного конкурсу освітніх проектів у галузі дошкільної освіти.

У 2012 році нагороджена грамотою Запорізької обласної ради за особистий внесок у розвиток галузі освіти Запорізького регіону, високий професіоналізм та активну громадську діяльність з виховання підростаючого покоління.

У 2016 році нагороджена грамотою Бердянського державного педагогічного університету за вагомий особистий внесок у розвито Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти, підготовку та виховання висококваліфікованих фахівців.

У 2017 році відзначена подякою Ради Молодих Учених Бердянського державного педагогічного університету за популяризацію сучасної науки та активну наукову діяльність.

У 2018 році нагороджена грамотою Бердянського державного педагогічного університету за видання навчального посібника.

У 2019 році відзначена подякою Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.

 

Авторка 2 навчально-методичних посібників (одноосібно), 1 навчально-методичного посібника, 2 методичних посібників для вихователів закладів дошкільної освіти (у співавторстві) та понад 20 наукових статей.

 

Викладає дисципліни:

Педагогіка раннього дитинства;

Методика організації художньо-мовленнєвої діяльності.

Навчання грамоти в закладі дошкільної освіти