Berdyansk State Pedagogical University

Rector's reception office:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast Temporarily moved to: 66, Zhukovs`ki St., Zaporizhzhia

Competition

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Навчальна лабораторія телерадіожурналістики кафедри соціальних комунікацій факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету під егідою адміністрації та профспілкового комітету БДПУ оголошує конкурс відеороликів «Я♥БДПУ».

Мета Конкурсу:

 • популяризація університету як освітнього, наукового і культурного центру;
 • активізація і стимулювання творчої ініціативи студентів, впровадження інноваційних форм у роботу.

 

Конкурс проводиться з 19 листопада 2018 року у два етапи:

І етап – з 19.11.2018 по 16.03.2019 розробка концепцій відеороликів, подання їх на Конкурс, розміщення у соціальних мережах для голосування;

ІІ етап (відбірковий ) – з 18.03.2019 по 30.03.2019.

Фінал Конкурсу відбудеться у формі презентації 05.04.2019.

Умови Конкурсу:

1. До участі запрошуються студенти Бердянського державного педагогічного університету.

2. До розгляду приймаються відеоролики, які відображають розмаїття, родзинки життя в університеті, особисті історії пов’язані із ЗВО, роль університету в житті та ін.

3. Роботи виконуються українською мовою.

4. Роботи подаються на кафедру соціальних комунікацій (за фактичною адресою або через загальнодоступні файлообмінники, надіславши посилання на відеоролик). Вони будуть розміщені на сторінці навчальної лабораторії телерадіожурналістики кафедри соціальних комунікацій у Facebook для голосування, а також у вкладенні «Телестудія» на сайті БДПУ.

 • в описі до відеоролика необхідно зазначити, що він створений у рамках Конкурсу відеороликів «БДПУ очима студентів».

5. Разом із відео на Конкурс подається Заявка, для цього необхідно заповнити Google-форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1D2F7ogGG4MP_y4PBt5EDIzpBoJ5Xe6-foN5Ucia91JE/edit)

 

Вимоги до відеоробіт:

 • тривалість відеороликів не більше 3 хвилин.
 • відеоролик може бути відзнятий будь-якими доступними для учасників засобами (за допомогою професійної або непрофесійної відеокамери, фотоапарату, смартфону, мобільного телефону тощо);
 • використання під час зйомки та монтажу спеціальних програм та інструментів залишається на розгляд авторів;
 • учасники самі визначають жанр відеоролика (відео-кліп, репортаж, інтерв’ю, відеозамальовка тощо)
 • роботи, зміст яких суперечитиме чинному законодавству України або які не відповідатимуть морально-етичним нормам, до розгляду не прийматимуться.

 

Критерії оцінки відеороликів:

 • повнота розкриття теми;
 • змістовність та оригінальність ідеї;
 • якісне і вдале поєднання відзнятого відеоматеріалу, музичного, титрового та словесного оформлення;
 • загальне емоційне враження. 

Визначати переможців Конкурсу по його завершенні буде незалежне Журі, до якого увійдуть представники адміністрації, профкому БДПУ та представники місцевих ЗМК. Журі обере з наданих відеоробіт 3 кращих. Також, за результатами голосування у соціальних мережах передбачається спеціальний приз глядацьких симпатій. Учасники, які стануть переможцями Конкурсу, будуть нагороджені грамотами та призами, а результати будуть розміщені на сайті БДПУ та на відповідних сторінках у соціальних мережах.

Якщо у тебе залишились запитання телефонуй нам за номером: (066) 221-90-61 (Дар’я Віталіївна) або пиши на електронну адресу: tv.lab.bdpu@gmail.com

Адреса навчальної лабораторії телерадіожурналістики: Україна, м. Бердянськ, вул. Грецька, 18/53, БДПУ, 4-й корпус, ауд.404а