Berdyansk State Pedagogical University

Rector's reception office:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast Temporarily moved to: 66, Zhukovs`ki St., Zaporizhzhia

Реєстрація для складання МКТ/МТНК

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Шановні вступники!

Відповідно до Правил прийому для здобуття вищої освіти у БДПУ в 2022 році особи, які планують вступ на другий (магістерський) рівень вищої освіти, беруть участь у конкурсному відборі для вступу за спеціальностями 051 «Економіка», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент» за результатами магістерського тесту навчальної компетентності та фахового іспиту, а за спеціальністю 081 Право – магістерського комплексного тесту.
Зважаючи на ситуацію в країні, а також з метою дотримання однакових умов проведення реєстрації Міністерство освіти і науки України запроваджує дистанційну реєстрацію вступників для складання магістерського тесту навчальної компетентності та магістерського комплексного тесту. (далі – МТМК/МКТ).
Реєстрація для складання ЄВІ/ЄФВВ розпочинається з 10:00 27 червня та закінчується о 18:00 18 липня 2022 року.

Для реєстрації необхідно заповнити форми, посилання на які наведено нижче.

 

Реєстрація для складання МТМК/МКТ

 

У разі виникнення проблем із заповненням форм, Ви можете звернутись до приймальної комісії написав листа на електронну пошту pkombdpu@gmail.com або за номером телефону +380505642390

 

Приймальна комісія працює:
Понеділок – четвер з 800 до 1700;
П’ятниця з 800 до 1600;
Перерва – з 1200 до 1300;
Субота, неділя – вихідний день.