Berdyansk State Pedagogical University

Rector's reception office:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast Temporarily moved to: 66, Zhukovs`ki St., Zaporizhzhia

Target audience

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

З оглядом на те, що проєкт «Наноарт. Наука як мистецтво» є кроссекторальним, створюваний культурний продукт існує на межі новітніх наукових досягнень та сучасних трендів мистецтва. Людина за своєю природою прагне до нових знань. Ще більше людині притаманні спостереження за естетично привабливими об’єктами. З огляду на це було визначено культурні потреби людей як спосіб пізнання світу через сприйняття сучасного креативного мистецтва, що існує на межі дизайну та новітніх досягнень науки.

 

До зацікавлених сторін, з одного боку відносяться діячі мистецького сектору, насамперед дизайнери інтер’єрів, які можуть використовувати об’єкти наноарту у своїй діяльності для створення унікальних стилей; дизайнери одягу – для створення патернів тканин, графічні дизайнери тощо. Проєкт може вплинути на формування стилю та професійного становлення молодих дизайнерів, розширюючи межі традиційних форм.

З іншого боку, проєкт може бути цікавим дослідникам. Адже унікальні зображення нанооб’єктів сприяють більш глибокому розумінню процесів наносвіту.  Вплив на визначені категорії є двостороннім (за принципом зворотного зв’язку) – тобто з одного боку проєкт здатен впливати на них, з іншого – передбачується вплив на реалізацію самого проєкту і подальшого розвитку унікального напрямку мистецтва Наноарт.

 

Таким чином, цільова аудиторія проєкту: