Berdyansk State Pedagogical University

Rector's reception office:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast Temporarily moved to: 66, Zhukovs`ki St., Zaporizhzhia

NanoArt Catalog

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 

Дослідження естетики наноструктур призвело до появи цікавих експериментів засобами сучасного графічного дизайну.

 

НаноАрт — це поєднання науки та мистецтва, технології та сучасного дизайну, представлення наукових результатів як об’єкту творчої діяльності. Не дивлячись на те, що Наноарт як явище симбіозу науки і мистецтва вже з’являвся у світі (засновник — Кріс Орфеску, румунський учений та художник), він не отримав достатнього розвитку, не виокремився в унікальний культурний продукт та майже не розвивається сьогодні.

 

З іншого боку, за останнє десятиліття графічний дизайн виокремився та міцно закріпився як окремий напрям мистецтва, який має свої тренди та моделі розвитку. Увага дизайнерів сконцентрована на пошуку нових форм. Так, останнім часом набув популярності Digital-Art (цифрове мистецтво), актуальними залишаються абстракціонізм та стиль New-Geometry.

 

Майбутнє дизайну фахівці вбачають у поєднанні різних стилей, напрямків, форм, текстур тощо. Зараз ми можемо стверджувати, що Наноарт – це симбіоз найсучасніших наукових досягнень у галузі нанотехнологій і графічного дизайну. Кольорова обробка мікрофотографії має не тільки естетичне значення, а й допомагає виявити на зображенні важливі акценти з точки зору науки.

 

Кам’яна квітка

 

Мідної гори господиня

 

Папороть

 

Крижана квітка

 

Лотос

 

Геометрія природи

 

Кориця

 

Лезо

 

 

Куби

 

Лава

 

Зіркові краплі

 

Морське життя

 

Острови

 

Калейдоскоп

 

Пісня Землі

 

Загін самогубців

 

Неон

 

Туманність

 

Дорогоцінні камені

Флуоресценція

 

Фенікс

 

Літак

 

Африка