Berdyansk State Pedagogical University

Rector's reception office:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast Temporarily moved to: 66, Zhukovs`ki St., Zaporizhzhia

Алгоритм вступу до БДПУ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 

Якщо в тебе немає документа про повну загальну середню освіту (свідоцтво/атестат) державного зразка, але ти хочеш навчатися на території України, скористайся наданими можливостями – вступай за спрощеною процедурою через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна».

 

Освітні Центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» працюватимуть з 7 червня до 24 вересня 2021 року. 

 1. Особисто подайте заяву та заповніть освітню декларацію в ОЦ – щоб вступити на бюджетну форму здобуття освіти (квота-2) – до 20 липня,на контрактну форму – до 20 вересня.

Вступ на бюджет на бакалавра:

    • прийом документів – до 20 липня;
    • вступні іспити – до 20 липня;
    • зарахування – до 23 липня.
 1. Складіть на базі ОЦ два іспити державної підсумкової атестації: українська мовата історія України(Безкоштовні відеоуроки, презентації, тести є тут.)Реєстрація не потрібна.
 2. Складіть один профільний вступний іспит (встановлює ЗВО). Для вступу на спеціальності, для яких передбачено проведення творчого конкурсу, замість вступного іспиту проводиться відповідний творчий конкурс.

 

Важливо!

У 2021 році, як і в минулих роках, у наказах про зарахування (з метою безпеки вступників) прізвища вступників шифруватимуться.

Зверніть увагу! Можна вступати лише через один освітній центр (до 5 заяв).

 

УВАГА! Якщо так сталося, що вступити до ЗВО на бюджетну форму навчання не вдалося, є можливість переведення з контрактної форми навчання на бюджет.