Berdyansk State Pedagogical University

Rector's reception office:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast Temporarily moved to: 66, Zhukovs`ki St., Zaporizhzhia

Сердюк Наталія Іванівна 

Наукометрика

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

(28.07.1985, с. Урожайне Токмацького району Запорізької області) – кандидат психологічних наук (2015 р.).

Старший викладач кафедри психології Бердянського державного педагогічного університету.

У 2007 р. закінчила Бердянський державний педагогічний університет за спеціальністю «Початкове навчання. Практична психологія». У цьому ж році вступила до аспірантури Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія.

Із 2010 р. працювала старшим лаборантом та за сумісництвом асистентом кафедри професійної педагогіки та методики професійного навчання. Із вересня 2011 р. працює асистентом кафедри психології.

У 2014 році успішно захистила кандидатську дисертацію на тему «Психологічні умови формування атракції до однолітків у підлітковому віці» (науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології БДПУ Малихіна Т.П.).

Із вересня 2015 року працює на посаді старшого викладача кафедри психології.

Пройшла незалежне професійне навчання за напрямами «Арт-терапія в роботі психолога з дітьми та дорослими» (2012–2014 рр.), «Корекція психосоматичних проявів засобами арт-терапії) (2014 р.), «Психологія жіночого емоційного благополуччя» (2015 р.), «Організація діяльності з надання допомоги військовим та ВПО» (2015 р.), «Психотерапевтичний простір. Діагностика особистісних проблем клієнтів. Робота з конфліктами. Етапи сеансу піскової терапії. Психотерапевтичні стратегії психологічного консультування дорослих методами піскової психотерапії» (2016 р.), «Ґудзики в роботі психолога» (2017 р.), «Використання метафоричних асоціативних карт в психологічному консультуванні та терапії. Базові техніки та вправи» (2018 р.), «Тренерська Школа з питань СОГІ» (120 год.) м. Буча Київської обл. (2018 р.).

Сфери наукових інтересів: атракція в міжособистісних стосунках, арт-терапія в роботі з дітьми та дорослими.

Нагороди: почесна грамота Управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації (2015 р.).