Berdyansk State Pedagogical University

Rector's reception office:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast Temporarily moved to: 66, Zhukovs`ki St., Zaporizhzhia

Ізотова Олена Миколаївна

Наукометрика

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ізотова Олена Миколаївна (19.05.1974 р., м. Докучаєвськ Донецької обл.) – випускниця факультету підготовки вчителів початкових класів.

Грала в баскетбольній команді «Чайка» Бердянського державного педагогічного інституту. Закінчила факультет підготовки вчителів початкових класів у 1996 р. Викладала фізичну культуру в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 м. Бердянська з 1998 р., у 2005-2011 рр. – заступник директора з виховної роботи, з 2011 р. – директор Бердянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6. У 2013 р. закінчила магістратуру БДПУ за спеціальністю «Управління навчальним закладом».

Олена Ізотова – авторитетна людина не тільки в професійних колах. З повагою до неї ставляться тисячі бердянців. За активну громадську позицію, підтримку соціальних проектів, вагомий внесок у розвиток міста вона неодноразово відзначена почесними грамотами, подяками, дипломами міського та обласного рівня.