Berdyansk State Pedagogical University

Rector's reception office:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast

Стейкхолдери

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Співпраця зі Стейкхолдерами

У вівторок, 25 лютого 2020 року, в аудиторії а 314 проходила відкрита лекція для всіх бажаючих, яку проводили представник провідної IT- компанії нашого міста “WebОracle” Нєробєєв Олексей Олегович та директор комп’ютерної академії “Шаг” Ісаевській Сергій Валерійович. Лекція була на тему: “SEO технології” в рамках дисципліни “Web-програмування” та “Об’ектно- оріентоване програмування” для курсу “Мови та технології програмування”.

 


Зустріч з зовнішніми стейкхолдерами на факультеті фізико-математичної комп’ютерної та технологічної освіти

Вже традиційними на кафедрі комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики стали зустрічі з зовнішніми стейкхолдерами (працедавці та зовнішні партнери закладу освіти). Так 17.02.2019 було організовано зустріч з працедавцями м. Бердянська. На зустричі були присутні представники таких підприємств та закладів освіти: «Бердянські жниварки» (ТМ John Greaves), «Агрінол» «Авіс», «Inmark», «OpenSourceInternational» «WebOracle», ЗОШ № 1, БСШ№ 16.

На зустрічі були обговорені  питання:

  • актуалізації освітніх програм;
  • організації виробничих практик;
  • формування переліку дисциплін вільного вибору;
  • майбутнього працевлаштування випускників.

 

за матеріалами та світлинами Н. Кравченко