Berdyansk State Pedagogical University

Rector's reception office:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast Temporarily moved to: 66, Zhukovs`ki St., Zaporizhzhia

Заходи та події

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Сучасні технології у практичній підготовці майбутніх фахівців фізичної культури і спорту

 

Виробнича практика здобувачів вищої освіти є одним з найважливіших компонентів професійної підготовки, тому викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання особливу увагу приділяють практичній підготовці майбутніх фахівців фізичної культури та спорту і постійно працюють над пошуком нових технологій навчання.
Так, 15 листопада 2022 року старша викладачка кафедри теорії та методики фізичного виховання Юлія Митяненко в онлайн режимі провела майстер-клас для студентів-практикантів спеціальностей 014 Середня освіта (Фізична культура) та 017 Фізична культура і спорт.
Юлія Володимирівна в режимі реального часу провела фрагмент “спліт” тренування з використанням “вільної” ваги та тренажерних пристроїв. Під час майстер-класу було розібрано детальну техніку вправ, що спрямовані на розвиток силових показників м’язів спини та двоголового м’яза плеча; зазначено особливості та методичні рекомендації щодо виконання вправ, добору ваги обтяження, корегування об’єму та інтенсивності під час побудови заняття у тренажерному залі. Крім того, здобувачі вищої освіти мали змогу ознайомитися з тренажерними пристроями, їх видами та принципами дії.

 

 

За матеріалами кафедри теорії

та методики фізичного виховання

 


 

Підготовка майбутніх учителів фізичної культури до роботи у Новій українській школі

 

20 вересня 2022 року викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання Бердянського державного педагогічного університету, а також здобувачі вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) стали учасниками Всеукраїнського вебінару, який був присвячений проблемі підвищення ефективності фізкультурно-оздоровчої роботи закладу освіти НУШ в умовах воєнного стану.
Організаторами заходу виступили громадська організація Ukraine Active, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Всеукраїнський центр здоров’я населення «Спорт для всіх», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України.
У ході вебінару вчителі фізичної культури та експерти UkraineActive спілкувалися і вирішували питання ефективного залучення учнів закладів освіти НУШ до шкільного спорту та збільшення фізичної активності молодого покоління.
Такий захід є надзвичайно корисним для майбутніх учителів фізичної культури, адже сприяє формуванню знань про реалізацію фізкультурно-оздоровчих заходів за наступними напрямками: фізкультхвилинки на уроках; активні перерви; нові модулі на уроках фізичної культури; гурткова робота спортивного спрямування в умовах Нової української школи.

 

  

 

За матеріалами кафедри теорії та методики фізичного виховання

 


 

Заходи та події: Частина І