Berdyansk State Pedagogical University

Rector's reception office:

bdpu.zp@gmail.com
rector_bdpu@ukr.net

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast Temporarily moved to: 66, Zhukovs`ki St., Zaporizhzhia

The Department of Ukrainian Language and Slavic Studies

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Кафедра української мови та славістики – молода кафедра, створена у червні 2017 р у зв’язку з реорганізацією факультету та злиттям двох кафедр – кафедри української мови та методики викладання фахових дисциплін та кафедри загального мовознавства та слов’янської філології. Завідувач кафедри – кандидат філологічних наук, доцент Глазова Світлана Миколаївна.

 

Науково-педагогічний склад кафедри

На кафедрі української мови та славістики працюють 9 викладачів, із них 2 доктори педагогічних наук (В. Ф. Загороднова, В. А. Нищета) та 7 кандидатів філологічних наук, доцентів (Г. Л. Вусик, С. М. Глазова, О. А. Крижко, В. М. Ліпич, Н. В. Павлик, О. А. Сопіна, В. О. Юносова).

 

старший лаборант (Д. Скуратовська).

 

Навчально-методична робота кафедри

Кафедра обслуговує факультет філології та соціальних комунікацій, факультет психолого-педагогічної освіти та мистецтв, факультет дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, факультет фізико-математичної, комп‘ютерної та технологічної освіти, факультет фізичного виховання, а також гуманітарно-економічний факультет. Кафедра готує високоосвічених спеціалістів з української мови, а також надає базові знання з окремих дисциплін.

 

Комплексна наукова тема кафедри

Викладачі кафедри працюють над комплексною темою «Лінгвостилістичні та лінгводидактичні дослідження мовного простору» (2021-2026 рр.).

 

Виховна робота

Для досягнення більшої ефективності виховного процесу викладачі кафедри дотримуються принципів науковості, гуманізації, демократизації, пріоритету проблемно-розвивальної освіти і творчої діяльності, єдності освіти і виховання та ін. Пріоритетним у виховній роботі є засвоєння світоглядних знань у цікавій та емоційній формі. Перевага надається тим прийомам і методам роботи зі студентами, які викликають у них посилену зацікавленість.

 

Викладачі кафедри є кураторами академічних груп.

 

Адреса: вул. Шмідта, 4, м. Бердянськ, Запорізька обл., 71112.
Тимчасово переміщено: 
м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66
E-mail: 
kaf_um@ukr.net