Berdyansk State Pedagogical University

Reception rector:

(06153) 36244
rector@bdpu.org.ua

Address:

4, Schmidta St., Berdiansk, Zaporizhzhia  oblast

Lesia Moros-Rekotova

assistant

Наукометрика

Google Scholar

LX3VW5gAAAAJ

Researcher iD

E-4029-2019

Scopus iD

E-4029-2019

ResearchGate iD

Lesya_Moroz-Rekotova

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Біогрфія

Освіта:

У 2000 р. закінчила педагогічне училище Дніпропетровського державного університету за спеціальністю «Дошкільне виховання», отримала кваліфікацію «вихователь в дошкільних закладах». У 2004 році закінчила Бердянський державний педагогічний університет за спеціальністю «Дошкільне виховання» та здобула кваліфікацію «вихователь дітей дошкільного віку, практичний психолог в закладах освіти». У 2006 р. здобула кваліфікацію «викладач дошкільної педагогіки та психології, методик дошкільної освіти» за спеціальністю «Дошкільне виховання».

 

Трудова діяльність:

2004 р. – практичний психолог у Раївській середньоосвітній школі-інтернаті (Дніпропетровська область).

2005 – 2006 рр. – практичний психолог у комунальному дошкільному навчальному закладі загального розвитку (ясла-садок) № 40 «Калинка» відділу освіти виконкому Бердянської міської ради Запорізької області.

2006 – 2013 рр. – вихователь-методист КДНЗ № 40 «Калинка» м. Бердянськ.

2013 – 2014 рр. – асистент кафедри дошкільної освіти Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти Бердянського державного педагогічного університету.

З 2014 – 2016 рр. – старший викладач кафедри дошкільної освіти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти.

З 2016 р. – аспірантка Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю «Професійна освіта (за спеціалізаціями)».

 

Сфери наукових інтересів: культура мовлення вихователя закладу дошкільної освіти; розвиток мовлення дітей дошкільного віку.

 

Підвищення професійного рівня:

Учасник тренінгу для педагогів «Ігри для інтелектуального розвитку дитини» (сертифікат).

 

Нагороди:

У 2007 році нагороджена грамотою відділу освіти Бердянського міськвиконкому за сумлінне ставлення до своїх обов’язків, творчий підхід до роботи, реалізацію інноваційних технологій в навчально-виховному процесі до Дня працівника освіти.

У 2008 році нагороджена грамотою відділу освіти Бердянського міськвиконкому за успіхи в навчанні та вихованні підростаючого покоління, сумлінне ставлення до службових обов’язків до Дня працівників освіти.

У 2009 році нагороджена грамотою відділу освіти Бердянської міської ради за творчі успіхи в удосконаленні змісту навчально-методичної роботи та підвищення якості навчально-виховного процесу.

У 2010 році нагороджена грамотою управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за участь та перемогу у Другому обласному конкурсі освітніх проектів у галузі дошкільної освіти.

У 2010 році нагороджена почесною грамотою управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, досягнення у професійній діяльності та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти.

У 2012 році нагороджена почесною грамотою управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за активну участь в ІІ турі четвертого обласного конкурсу освітніх проектів у галузі дошкільної освіти.

У 2012 році нагороджена грамотою Запорізької обласної ради за особистий внесок у розвиток галузі освіти Запорізького регіону, високий професіоналізм та активну громадську діяльність з виховання підростаючого покоління.

У 2016 році нагороджена грамотою Бердянського державного педагогічного університету за вагомий особистий внесок у розвито Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти, підготовку та виховання висококваліфікованих фахівців.

У 2017 році відзначена подякою Ради Молодих Учених Бердянського державного педагогічного університету за популяризацію сучасної науки та активну наукову діяльність.

У 2018 році нагороджена грамотою Бердянського державного педагогічного університету за видання навчального посібника.

У 2019 році відзначена подякою Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.

 

Авторка 2 навчально-методичних посібників (одноосібно), 1 навчально-методичного посібника, 2 методичних посібників для вихователів закладів дошкільної освіти (у співавторстві) та понад 20 наукових статей.

 

Викладає дисципліни:

Педагогіка раннього дитинства;

Методика організації художньо-мовленнєвої діяльності.

Навчання грамоти в закладі дошкільної освіти